Прехвърляне към съдържание

• Моля, влезте, за да отговорите
9 отговора по тази тема

#1 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 21 December 2012 - 10:29

Когато става дума за възстановяване на изтрити (видео или картинка) файлове от GSM с вградена памет, няма програма, която да ги възстанови. Интересно. :)

#2 vanchev

vanchev

ИТ Любител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения
  • Живущ в:Хасково

Публикувано: 21 December 2012 - 13:02

Не можах да ти разбера темата
  • Търсиш програма за възстановяване на файлове от GSM?
  • Съобщаваш ни, че не съществува такава програма?
  • SPAM?

Запознайте се с Правилата преди да ръсите глупости.

#3 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 21 December 2012 - 23:39

Естествено че търся. И директно си давам заключението, че програмите за възстановяване са гола мода. Хората си мислят, че света е прекрасен. :)

#4 vanchev

vanchev

ИТ Любител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 22 December 2012 - 11:02

Точно такъв тип програми, които наричаш "гола вода" ми спасиха 48GB снимки.

#5 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 22 December 2012 - 12:29

Ами ще те питам как ще те спасят, когато охраната те накара да изтриеш от телефона си компрометиращите снимки! :) Ще си седиш с пръст в устата! Пък ти си ги имай програмите. :)

#6 vanchev

vanchev

ИТ Любител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 22 December 2012 - 17:48

Ами ще те питам как ще те спасят, когато охраната те накара да изтриеш от телефона си компрометиращите снимки! :) Ще си седиш с пръст в устата! Пък ти си ги имай програмите. :)

Еми за друг път, за да не се случват такива неща, търсиш най-близкото място където можеш да си извадиш разрешително за оръжие и да видим дали ще може да те накара да триеш каквото и да е от телефона.

#7 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 24 December 2012 - 00:03

Ми тя е една женска, която тичаше по мен, сякаш аз съм някакъв пресъпник! Служителите на хранителен хипер маркет забелязали, че снимам рафтовете и тихомълком са подшушнали за няма минута на иначе кръжащата из магазина охрана. Тези служители ми направиха бележка, че съм нямал право да снимам, че е забранено.

#8 vanchev

vanchev

ИТ Любител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 24 December 2012 - 10:14

Ми тя е една женска, която тичаше по мен, сякаш аз съм някакъв пресъпник! Служителите на хранителен хипер маркет забелязали, че снимам рафтовете и тихомълком са подшушнали за няма минута на иначе кръжащата из магазина охрана. Тези служители ми направиха бележка, че съм нямал право да снимам, че е забранено.

Виж това правило за пръв път го чувам ще го имам в предвид. А снимката на този продукт няма ли я из интернет пространството, или ти трябваше за друго, кажи за какво ти трябваше и ако мога ще помогна.

#9 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 24 December 2012 - 15:58

Да кажем, че имаше проблеми със зареждането на стоките. Трябваше да се запамети.
Е... аз като го запаметих и се не виде повече! Файловете се трият безвъзвратно като шредер.

#10 vanchev

vanchev

ИТ Любител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 87 мнения

Публикувано: 25 December 2012 - 10:01

Публикувано изображение

Други теми с тагове възстановяване, restore, gsm, phone, мобилен, телефон, устройство, флашка, вградена памет, restoration, recuva, get data back, изтрити файлове, recovery, recover, undelete, getdataback, shred, shredder

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители