Прехвърляне към съдържание

Снимка

Проблем с икони, тема и експлорер при Windows 7 x32

икони тема експлорер

• Моля, влезте, за да отговорите
2 отговора по тази тема

#1 T0dor

T0dor

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 216 мнения

Публикувано: 16 December 2012 - 12:36

С Windws 7 x32 съм, от известно време се появиха проблемите, които ще опиша по-долу:

1. След като разцъкам май компютър, по някое време горе лентата започва да зарежда но не показва никакви папки, ще видите по-долу на снимката.
2. Иконите на програмитите и папките изчезват и от "Add remove programs".
3. Когато настроя цяла папка с уолпейпъри да се сменят автоматично ... по някое време спират и изчезва бутона от контекстното меню за смяна на следващ уолпейпър.

Искам да отбележа, както се вижда и на снимката, че когато се използва файлов мениджър като Q-dir, няма проблеми. Сканирал съм с Malwarebytes Anti-Malware, излезе ми един заразен файл ( C:\Users\********\AppData\Local\Temp\83515370396612310888.tmp (Exploit.Drop.3P) -> Quarantined and deleted successfully.). След премахването му проблема не се е оправил.
Прикрепен файл  Screen00341.jpg   100.79К   2 Брой изтегляния
Публикувано изображение Публикувано изображение

#2 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 16 December 2012 - 13:07

Стартирайте системата в Safe Mode режим на работа и проверете дали проблемът е налице,.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#3 T0dor

T0dor

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 216 мнения

Публикувано: 17 December 2012 - 10:07

Така, днес пробвах под СейфМод, там проблема с експлорера го няма, но пък в този режим Аерото не е активно. :)

Между другото, имаше един файл в D:, който не ставаше да се изтрие и когато влязох под сейф мод го изтрих... Файла беше от VLC, бях се пробвал да записвам от Iptv. Сега ми се струва, че проблемът изчезна ... Ще пиша по-късно, ако се появи пак. :)

Може ли той да е бил развален и при опит да го прочете експлорера, да крашва примерно ? :)
Публикувано изображение Публикувано изображение

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители