Jump to content

Pentagram P 6122-11 ver1.0 Драйвър Win7?


Препоръчан пост

Здравейте!

Току-що инсталирах Windows 7 на една настолна машина и трябва да й инсталирам Wi-Fi USB Adapter-а, но не мога да намеря драйвър за Windows 7. Изтеглих от тук драйвъра за него (пише, че е съвместим с Vista), разархивирах го и имаше 3 папки (Vista, 98, XP) в които имаше setup.exe, а в Vista липсваше този file. Пуснах .exe-то от XP папката и се инсталира вскичко (показа ми и икона на десктопа). След инсталацията стартирах програмата, но не реагираше по никакъв начин, а ето и прикрепена снимка по-долу.

Бихте ли могли да ми помогнете за да сваля правилния software, ако изобщо това устройство е съвместимо с Windows 7!

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Ами аз това го бях пробвал и няма никаква промяна. Но влезнах в мениджъра на устройсва и от там ми показва, че това устройство няма драйвъри, натискам на актуализиране, след което въвеждам пътя на папката с драйвърите (тези които са си точно за това устройство от сайта им). Драйвърите се инсталират, не ми показва иконка на програмата за стартиране, а когато сложа устройството в кой да е USB вход и директно ми се показва долу вдясно стандартната иконка на Win7 за търсене на мрежа. Има един проблем който не знам на какво се дължи и той е, че не мога да се свържа с домашната мрежа "Windows не може да се свърже с ...", всички други компютри, телефони се свързват без проблем. Натискам "отстраняване на проблеми", но уви... рестартира настройките на картата и пак не става. Пише ми "Проблем с безжичния адаптер или точката на достъп", рестартирам wireless-а, вадя адаптера, но нищо. А като пусна HotSpot-а на телефона (с интернета си от м-тел) компютъра се свързва към него без никакъв проблем и интернет има...? Не моа разбера к'во става, дайте някакво решение ако е възможно?

П.С. Инсталирал съм пресен Windows 7, без никакво инсталиране на допълнителни програми, даже още не съм го активирал.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...