Jump to content

Син екран "nvlddmkm.sys" след преинсталиране на windows7 64bit.


Препоръчан пост

Ако беше това, последиците щяха да са коренно различни.

 

А на какво може да се дължи това премигване? И игрите не вървят гладко както се очаква от тая видео карта. Рамта може ли да е фактор? Нещо софтуерно?Попаднах на една тема в която пише че като си свалели честотите на рамта се оправяло.Как да ги сваля за тест?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Не мисля, че паметта има нещо общо. Както казах, това ще да се дължи на проблем с видео драйвера, прегряване или някакъв хардуерен дефект. Проблемът с драйвера мисля, че го отписахме, така че остават другите два.
Link to comment
Сподели другаде

Свали това и натисни Burn Test други настройки не пипай!...Наблюдавай "поничката" за черни черти точки и други изкривявания...Направи снимка във момента на появата на аномалия.......10м са достатъчни!
Link to comment
Сподели другаде

А как да проверя за хардуерен дефект?

Сервиз. Мисля, че го казах вече: трябва да се провери колко е замърсен вътре лаптопът и евентуално да се почисти, за да спаднат температурите. Също така може да се пробва с охлаждаща подложка. Ако лаптопът е в гаранция, това ще трябва да се извърши от сервиза. Ако тези неща не помогнат, остава вариантът за хардуерен дефект, чийто решение е пак сервиз така или иначе.

Link to comment
Сподели другаде

Лапропа беше почистен вчера (сравнително чис бил) и му са сменени термо пастите. При работа без товар температурата е 50 градуса. Неможах да го пробвам под товар защото сложих един FIX от микрософт и пак се върнах на сините екрани. Довечера ще инсталирам наново видео драйверите а неделя ако има време може да прейнсталирам windows че ме съмнява че сериозно омазах драиверите. Можете ли да ми кажете в каква последователност да ги инсталирам и да ми дадете драйверите за чипсет? Само 1 драйвер ли е за чипсета?
Link to comment
Сподели другаде

Свали това и натисни Burn Test други настройки не пипай!...Наблюдавай "поничката" за черни черти точки и други изкривявания...Направи снимка във момента на появата на аномалия.......10м са достатъчни!

 

Няма смущения.Температурите се вдигнаха до 76.average fps 13.

Link to comment
Сподели другаде

Тези температури за мене са нормални.......Направи преинстал на ОС щом си запланувал.......От пакета за видео драйвъра инсталирай само display drivers и PhysX последните мисля са 306,97.........
Link to comment
Сподели другаде

Пак имам напредък. Вчера попаднах на тая тема http://forum.notebookreview.com/dell-xps-studio-xps/635536-l502x-modded-bioses-download-gpu-voltages-more.html където един пич е модифицирал разни версии на биос като е смъкнал волтажа на видеото на 0,85V. Изтеглих си биос и си го инсталирах. Играх игра 1 4ас :) Дано да не е било изолиран случай.
Link to comment
Сподели другаде

Преинстал на ОС направи ли?Оригиналния Bios запази ли го?Не флашвай на изуст,защото има опасност тази карта постоянно със артефакти да седи,пък и гаранцията може да не ти признаят,ако са по-наблюдателни във сервиза/.
Link to comment
Сподели другаде

Така и не не направих прейнсталация на ОС защото не намерих читава ОС(исках да пробвам с друга). А артефакти има на най-новото нфс но са поносими.На фифа 13 също има но само на пожторенията,а на euro truck 2 изобщо няма. Странна работа.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...