Jump to content

Могат ли да се премахват рекламите в Интернет?


Препоръчан пост

Здравейте. Където щракна ми изкачат най различни реклами, а това определено е гадно.

 

Има ли начин рекламите като тази да се блокират:

 

Във youtube, има ли начин тези реклами да не ми излизат въобще, след 10-тата секунда както до сега:

 

Компютърът ми е с Windows XP, Avast антивирусна

post-787-0-13603900-1351170263_thumb.jpg

post-787-0-46986100-1351170425_thumb.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте. Където щракна ми изкачат най различни реклами, а това определено е гадно.

 

Има ли начин рекламите като тази да се блокират:

 

Във youtube, има ли начин тези реклами да не ми излизат въобще, след 10-тата секунда както до сега:

 

Компютърът ми е с Windows XP, Avast антивирусна

 

Има начин , свали и гледай клипчето Видео ръководство за инсталиране и настройване на Adblock Plus за Firefox :look:

Link to comment
Сподели другаде

Момчета благодаря ви. Използвах втория приставката от второто мнение, защото съм с Google Chrome и предполагам, другата нямаше да стане. Направо се родих сега :))))\\

 

 

 

 

EDIT: Току що пробват youtube, там нямам проблеми, но когато вляза в някой торент тракер или в някой сайт ми изкача друга страница. Как мога да не я виждам?

Link to comment
Сподели другаде

Може би Adblock Plus (Beta) или направо някой Pop-Up blocker: https://chrome.googl...me-ntp-launcher

 

Всъщност настройката за изскачащи прозорци как е настроена ?

Постави това chrome://chrome/settings/contentExceptions#popups в адресната лента (наричана по-точно "поле за всичко"/ "Omnibox" в Google Chrome) и от там можеш да блокираш изскачащите прозорци за определен сайт и без добавки, но не работи навсякъде !

Управление на изскачащите прозорци - Помощ за Google Chrome http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=bg&hlrm=en&answer=95472

 

Успех.

Link to comment
Сподели другаде

В един руски тракер всеки ден о вднъж ми излиза някаква реклама на някакъв от Фейсбук. Как да го спра?

 

Гледай този клип Видео ръководство за работа с Adblock Plus :look: и ще разбереш как.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...