Jump to content

Не мога да вляза във фейсбук профила си


Препоръчан пост

Здравейте.Надявам се някой да ми отговори на въпроса защо не мога да отворя профила си днес.Като въведа данните си за влизане и ми излиза това :

Грешка в сървъра

В уебсайта възникна грешка при извличането на https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1. Възможно е да не работи поради профилактика или неправилно конфигуриране.

Можете да направите следното:

HTTP грешка 500 (Internal Server Error): Възникна неочаквано състояние, докато сървърът се опитваше да изпълни заявката.

Само да уточня,че проблема е само с моя профил.Мъжът ми и племенницата ми си влизат без проблем.

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът е налице от днес, така ли? Искате да кажете, че останалите потребители на този компютър, могат да влизат свободно в своите Facebook профили, използвайки същия браузър? Каква е операционната система?

 

Изпълнете следното:

 

Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware Free.

  • Стартирайте инсталационния файл и инсталирайте програмата.
  • Уверете се, че са поставени отметки пред Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes'Anti-Malware.
  • Програмата ще изтегли и инсталира автоматично наличните обновявания.
  • Стартирайте програмата.
  • Изберете Perform Quick Scan -> Scan.
  • След края на сканирането, натиснете бутон OK
  • Натиснете бутона Show Results, за да видите резултата от сканирането.
  • Уверете се, че има отметки на всеки ред.
  • Натиснете бутона Remove Selected.

 

В Notepad ще бъде отворен лог -файл. Моля, прикачете файла към следващия Ви коментар.

 

Забележка: MalwareBytes' Anti-Malware може да поиска да рестартира Вашата система. При подобно запитване от страна на програмата се съгласете и позволете рестартирането на системата.

Link to comment
Сподели другаде

С Windows7 е лаптопа,но пробвах и от компютъра който е с XP,а също и от телефона ми.Отникъде не се отваря само моят профил.Да ,от днес е този проблем-снощи последно влизах нямаше никакъв проблем.
Link to comment
Сподели другаде

С Windows7 е лаптопа,но пробвах и от компютъра който е с XP,а също и от телефона ми.Отникъде не се отваря само моят профил.Да ,от днес е този проблем-снощи последно влизах нямаше никакъв проблем.

 

Щом профилът Ви не се отваря и от други устройства, то най-вероятно проблемът е в самата система на Facebook.

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за отговора.И аз така си мисля,но понеже никога досега не ми се беше случвало досега се притесних,а идея нямам какво се показва ако е блокиран профила или нещо такова.Пробвах да им пиша,но не успявам,защото пак ми изкарва същият надпис.
Link to comment
Сподели другаде

Пробвах да им пиша,но не успявам,защото пак ми изкарва същият надпис.

 

Опитайте да се свържете със support center, посредством друг профил - на някой приятел или познат. Дали обаче Вашия проблем ще бъде разгледан, не мога да кажа.

Link to comment
Сподели другаде

и аз имам същия проблем от днес сутринта, само моя профил не ми отваря и ми изписва това: В уебсайта възникна грешка при извличането на https://www.facebook...login_attempt=1. Възможно е да не работи поради профилактика или неправилно конфигуриране. пробвах с профила на майка ми и няма проблем
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...