Прехвърляне към съдържание

Снимка

Не мога да вляза във фейсбук профила си

• Моля, влезте, за да отговорите
8 отговора по тази тема

#1 plami_ruse

plami_ruse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:04

Здравейте.Надявам се някой да ми отговори на въпроса защо не мога да отворя профила си днес.Като въведа данните си за влизане и ми излиза това :
Грешка в сървъра

В уебсайта възникна грешка при извличането на https://www.facebook.com/login.php?login_attempt=1. Възможно е да не работи поради профилактика или неправилно конфигуриране.

Можете да направите следното:

HTTP грешка 500 (Internal Server Error): Възникна неочаквано състояние, докато сървърът се опитваше да изпълни заявката.

Само да уточня,че проблема е само с моя профил.Мъжът ми и племенницата ми си влизат без проблем.

#2 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:30

Проблемът е налице от днес, така ли? Искате да кажете, че останалите потребители на този компютър, могат да влизат свободно в своите Facebook профили, използвайки същия браузър? Каква е операционната система?

Изпълнете следното:

Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware Free.
  • Стартирайте инсталационния файл и инсталирайте програмата.
  • Уверете се, че са поставени отметки пред Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes'Anti-Malware.
  • Програмата ще изтегли и инсталира автоматично наличните обновявания.
  • Стартирайте програмата.
  • Изберете Perform Quick Scan -> Scan.
  • След края на сканирането, натиснете бутон OK
  • Натиснете бутона Show Results, за да видите резултата от сканирането.
  • Уверете се, че има отметки на всеки ред.
  • Натиснете бутона Remove Selected.

В Notepad ще бъде отворен лог -файл. Моля, прикачете файла към следващия Ви коментар.

Забележка: MalwareBytes' Anti-Malware може да поиска да рестартира Вашата система. При подобно запитване от страна на програмата се съгласете и позволете рестартирането на системата.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#3 plami_ruse

plami_ruse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:41

С Windows7 е лаптопа,но пробвах и от компютъра който е с XP,а също и от телефона ми.Отникъде не се отваря само моят профил.Да ,от днес е този проблем-снощи последно влизах нямаше никакъв проблем.

#4 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:43

С Windows7 е лаптопа,но пробвах и от компютъра който е с XP,а също и от телефона ми.Отникъде не се отваря само моят профил.Да ,от днес е този проблем-снощи последно влизах нямаше никакъв проблем.

Щом профилът Ви не се отваря и от други устройства, то най-вероятно проблемът е в самата система на Facebook.

"There isn't a person anywhere who isn't capable of doing more than he thinks he can." - Henry Ford

#5 plami_ruse

plami_ruse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:47

Благодаря за отговора.И аз така си мисля,но понеже никога досега не ми се беше случвало досега се притесних,а идея нямам какво се показва ако е блокиран профила или нещо такова.Пробвах да им пиша,но не успявам,защото пак ми изкарва същият надпис.

#6 s.feradov

s.feradov

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1603 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:49

Пробвах да им пиша,но не успявам,защото пак ми изкарва същият надпис.

Опитайте да се свържете със support center, посредством друг профил - на някой приятел или познат. Дали обаче Вашия проблем ще бъде разгледан, не мога да кажа.

#7 Vasko12

Vasko12

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 158 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:52

И на мене се е случвало да нямам достъп до профила си няколко часа.......

#8 plami_ruse

plami_ruse

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 12:59

Благодаря ви за отговорите :OK: Ще пробвам довечера,пък дано е било временно.Ако ли не ще опитам да им пиша от друг профил :lady:

#9 petya_markova

petya_markova

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 03 October 2012 - 14:13

и аз имам същия проблем от днес сутринта, само моя профил не ми отваря и ми изписва това: В уебсайта възникна грешка при извличането на https://www.facebook...ogin_attempt=1. Възможно е да не работи поради профилактика или неправилно конфигуриране. пробвах с профила на майка ми и няма проблем

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители