Jump to content

Burrrn - запис на аудио дискове


Препоръчан пост

Моля, занапред пускай нещата във форума, а не на лични съобщения. Щом съм го поискал тук, значи трябва да се и даде тук.

Виждам, че имаш доста софтуер, който може да е повлиял на Burrrn по един или друг начин. Ще е трудно да се установи кой точно и оправянето може да отнеме време. В случая би било по-добре да ползваш друг софтуер за запис на аудио дискове.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Когато в ЕАС укажа интерфейса на оптичното у-во като Native Win32 и рестартирам машината, не винаги прави запис и Nero CD-DVD Speed не вижда у-вото. Ако тази настройка е на ASPI, всичко е O'K.

EAC->EAC Options->Interface-> ASPI или Native Win32

 

Night_Raven, благодаря ти за отделеното време! Това, което съм ти пратил на ЛС съм преценил, че е твърде лична информация за да я публикувам във форум.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте! Бих искал да помоля Night_Raven за помощ относно запис с burrrn на файлове с разширение ".wv" Файлът, който се опитах да запиша е единствен /съдържа 12 песни/, имам и cuesheet файл. Исках първо да разделя отделните парчета с medieval cue splitter- само това успях, защото след това при записа ми даде грешка. Не можах да намеря много информация за този вид компресиране, освен че може би е wavpack...При зареждане на песните за запис, времената се оказаха изписани некоректно, както и общото време на албума- изписва се четирицифрено число в минути..., опитах да оправя cue файла, но явно причината не е тази. Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

Мога да ти предложа да изтеглиш последната за момента версия WavPack 4.50 и да разархивираш съдържанието на архива в папката на Burrrn (по подразбиране е C:\Program Files\Burrrn). Ако това не помогне, може да се наложи да прибегнеш до друга програма.
Link to comment
Сподели другаде

  • 8 months later...
Здравейте, нещо не можах много да разбера за този CD текст не мога да го улуча как се прави .Настройката е отметната ,но нещо не стават надписите.Диска гопускам на различни плеъри за които съм сигурен , че потдържат CD текст ,но не излизат .От статията така и не разбрах как е станал номера на човека та са му тръгнали.
Link to comment
Сподели другаде

За хардуерни плеъри ли става въпрос или софтуерни? Има ли отметка на опцията CD-Text в настройките на Burrrn? Опитвал ли си за всеки случай с друга записваща програма?
Link to comment
Сподели другаде

Просвирам диска с Foolbar ,а го записвам с Burrn с други програми незнам как.

С Easy CD-DA Extractor става, с Nero също, но трябва да се добавят плъгини за него за lossless форматите.

Link to comment
Сподели другаде

Просвирам диска с Foolbar ,а го записвам с Burrn с други програми незнам как.

Е, нали на различни плеъри го пробваш диска? А foobar2000 има нужда от CD-TEXT Reader плъгина, за да разчита CD-Text.

Link to comment
Сподели другаде

Да имам го този плъгин дори си записвам аудио дискове с него , но незнам как да направя CD текста въобще досто ми е тъмна ,но смятам да се науча и съм благодарен ,че ми помагате.Да пускам дисковете наAIMP2,KMPLDYER,домашната ми уретба е SONY и върви CD текст,но нещо не мога да се справя.Записващи програми имам ощеimgburn,CDburnerXP,Nero 6.Ползувам още и Winamp,но тя нещо неще да просвирва WAV ,а използувам този формат защото с него Burrn записва без проблем иначе ми даваше грешки.
Link to comment
Сподели другаде

Оптично устройство LITE-ON DVDRW LH-20A1S (DVD+R9:8x, DVD-R9:8x, DVD+RW:20x/8x, DVD-RW:20x/6x, DVD-RAM:12x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM),да ти кжа честно откакто обнових фърмуера преди 6-7 месеца нещо имам проблем и с двуслойните , а преди нямах.Може и да не е от това ,но просто предполагам ,преди ми даваше повече добри позиции .
Link to comment
Сподели другаде

Можеш да си свалиш Nero Audio Plugin Pack 1.5.4, за да си записваш CD-аудио с Nero 6. То поддържа CD text и не включвай опцията за нормализация (изключена е по подразбиране), защото на музика с умишлено ниски нива ще й вдигне нивото и ще я изкриви. Нищо друго не можеш да направиш по CD-текста, освен да поставиш отметка да го записва, ако има. Аз също имам вкъщи CD-плейър с поддръжката му (Sony CDP-XB720 QS). Фърмуера на записвачката пък можеш да си смениш със старата версия, ако тази не ти харесва.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря свалих го оказа се ,че вече го имам инсталиран и ще пробвам с Неро да видим какво ще стане.Искам да попитам нали когато ти излизат имената на песните когато ги записваш това значи ,че има CD текст и би трябвало след това като възпроизвеждаш песните да си излизат имената.
Link to comment
Сподели другаде

Благодаря свалих го оказа се ,че вече го имам инсталиран и ще пробвам с Неро да видим какво ще стане.Искам да попитам нали когато ти излизат имената на песните когато ги записваш това значи ,че има CD текст и би трябвало след това като възпроизвеждаш песните да си излизат имената.

Не съм сигурен, понякога е възможно да не ти излиза CD-текста. Програмата Easy CD-DA Extractor също е хубава за запис на дискове и не капризничи като Burrrn понякога. Тя има отметка да записва CD-текст и трябва да бъде поставена. Потърси я в Google, ще я намериш.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...