Прехвърляне към съдържание

Снимка

Burrrn - запис на аудио дискове

• Моля, влезте, за да отговорите
77 отговора по тази тема

#76 isaakhim

isaakhim

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 255 мнения

Публикувано: 10 January 2012 - 01:49

Проблемът се оказа несъвместимост между Asus DRW-24B3LT и Burrrn. Със старата записвачка програмата работи безпроблемно. Когато съм тествал с нея не съм обърнал внимание, че грешката е съвсем друга. Диска на който съм правил пробите не го е "харесала". Сложих чисто ново CD-RW и тогава разбрах.
Благодаря на всички, които се отзоваха!
CPU: Core 2 Duo E6600 @3400MHz (9 x 378) | CPU Cooler: Prolimatech Megahalems | MB: Asus P5B | RAM: A-Data 2x1GB DDR2 800MHz Dual Channel | Video: Radeon X1950 Pro 256MB | Audio: Creative Audigy 2 ZS | Monitor: LG F920P 19" CRT | HDD: Hitachi 320GB 7200rpm SATA-II; SAMSUNG 320GB 7200rpm SATA-II | DVD-RW: Asus DRW-24B3LT Serial ATA; LG HL-DT-ST GSA-4163B | PSU: Corsair TX650w | Router: TP-LINK TL-WR340N | OS: Windows 7 Ultimate x86

#77 TheHelleR

TheHelleR

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 10 мнения

Публикувано: 14 December 2013 - 18:24

Здравейте, имам проблем с програмата и желая, ако можете да ми помогнете.  Когато инсталирах програмата, записах 2-3 СД диска и надписите на песните излизаха. След това записах друг диск и те вече не излизат. Направил съм всички горе показани настройки !! Моля, помогнете.

#78 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 17 December 2013 - 19:03

Да не би да си направил нещо различно - да си използвал друго оптично устройство, да си променял настройки в Burrrn, да си го пускал на друг CD плеър? Не се сещам за причина с първите два записани диска всичко да е наред и с третия просто ей така да има проблеми.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители