Jump to content

Heroes of Might and Magic


Препоръчан пост

Е няма ли нещо и за фенове на Heroes 4? Аз в момента играя тази версия но имам много малко карти :'(

Можеш да разгледаш пак на същия сайт. Кликни на картинката по-долу:

http://www.heroesportal.net/images/heroes4logo.gif

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Случи ми се нещо странно с Heroes Of Might And Magic V! Не знам дали някой е забелязал но в 4-тата мисия на първата кампания има танк!Ако мога да прикача снимката ще е хубаво да го видите! Малко трудно се оправям с прикачането на изображения :punish:
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Night Raven е направил перфектно резюме на расите , магийте , на единиците ... на всичко !!! :bravo:

Любимата ми раса от Heroes 3 е Dungeon ... перфектни са според мен . Скорпикора пък според мен е доста добра единица , особено като са в повече ! :) Расата , която най - ме дразни е Infernal - тъпа , тъпа , тъпа ... единствената здрава единица са Ефрийтите ...

Tower са много силни и също много ми харесват , това че изискват много ресурси и са скъпа раса е вярно , но както каза и Night Raven на големите карти тази нужда от Злато и от Gems не се усеща и Tower мачкат ! :P

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Ето още oколо 220 карти за Heroes III (SOD) (11 MB). Има доста нови, изтеглих ги от www.maps4heroes.com. На този сайт има карти и за други версии на Heroes of Might and Magic
Link to comment
Сподели другаде

Супер! Благодаря!

 

А някъде да има карти за WOG и то за новата версия, че доста карти си дънят при wogification-а.

 

Имаш предвид картите от тази страница ли? Тези дни ще си инсталирам WOG и тогава ще потърся читава колекция. Язък, че затрих една такава погрешка. :)

Link to comment
Сподели другаде

Да, само че руснаците измислиха тази версия (WOG) и вкараха в играта, т.нар. wogification, при който част от артефактите се променят, имаш допълнителен герой, който участва в битките, трупа опит и т.н. Та за такива карти говорих, понеже доста карти "гърмят" при опит за wogification.

 

А и как търся да си купя читав WOG, само че пълен...

Link to comment
Сподели другаде

Да, само че руснаците измислиха тази версия (WOG) и вкараха в играта, т.нар. wogification, при който част от артефактите се променят, имаш допълнителен герой, който участва в битките, трупа опит и т.н. Та за такива карти говорих, понеже доста карти "гърмят" при опит за wogification.

 

А и как търся да си купя читав WOG, само че пълен...

Че с Maps Editor не може ли да си пооправяш картите? Аз така май ги ремотирах, но беше доста отдавна и съм забравил. Ще потърся откъде си взех WOG последно.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...