Jump to content

Проблем със зареждането на zamunda


Препоръчан пост

Здравейте! От известно време (най-често вечер) имам проблем със зареждането на замунда. От няколко дни сайтът се отваря трудно, зарежда се дълго време и в доста случаи ми изписва, че не може да бъде отворен. Има ли го някой този проблем или е само при мен?
Link to comment
Сподели другаде

Ако това те успокоява от 2 дни и при мен е така. Не ми изписва, че не може да бъде отворен, но сайта се отваря по-бавно и зарежда по- дълго време Но като се .докопам до някой торент си се сваля нормално. Сега сайта също се отваря нормално, но до вечерта нищо не се знае :no: Май проблема е при гях и сайта вечер се пренатоварва
Link to comment
Сподели другаде

В такъв случай проблемът не е при мен. Успокоението ми е до толкова, че да не търся причината за това ,,в моя телевизор". Месри за отговорите!
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

Здравейте, за да не пускам нова тема пиша тук - и аз имам следния проблем със Замунда - наскоро доставчика ни смени всички IP адреси на абонатите,сега си влизам в Замунда с моето си име,обаче като изтегля -веднага торента става червен и изобщо не ме отчита като сийдър,в торент клиента ми изписва това "An existing connection was forcibly closed by the remote host"?В профила ми се показва стария а не новия IP адрес,изпратих две съобщения до екипа,но нямам отговор,даже им пратих новото си IP.В останалите тракери нямам никакви проблеми,само със Замундата.Нямам рутери и съм от България,Моля ви , за помощ-какво означава това и какво да направя?

http://store.picbg.net/pubpic/C6/18/3c9d1cf830adc618.JPG

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...