Jump to content

Проблем с насичане по време на игра


Препоръчан пост

Здравейте ,имам проблем. Боже би не е тук мястото за него ,но не знаех къде другаде да го напиша. Почти всички игри ми засичат ,а не би трябвало да е така параметрите ми са:

Model : Dell inspirion N7010

Processor Intel® Core i5 CPU M 460 @ 2.53GHz

RAM 6 GB

System type : 64-bit operating sistem

Видео картата не я знам.

 

За пример играта Counter Strike 1.6 ми засича представете си!

Моля Помощ

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ми е как решихте да създадете темата точно в този подфорум.

 

Направете следното:

  • Изтеглете GPU-Z.
  • Запазете файла на Вашия десктоп.
  • Стартирайте GPU-Z 0.6.4.exe.
  • Изберете Not now.

Направете снимка на новопоявилия се прозорец и я прикачете към следващия Ви коментар.

 

Предполагам, че след като не знаете модела на Вашата видеокарта не се инсталирали и съответния драйвър.

 

 

Направете следното:

  • Меню Start -> Run -> Въведете devmgmt.msc -> Натиснете Enter.
  • Проверете дали в новопоявилия се прозорец има жълт удивителен знак срещу някоя от наличните опции.

Каква е операционната система, инсталирана на компютъра?

Link to comment
Сподели другаде

за мен лично проблемите му идват от тъпата интелска видео карта :) ,you are wrong,май нищо не ти разбира главичката,по-добре си трай,за да не се излагаш повече,съвет само!
Link to comment
Сподели другаде

Ще Ви посъветвам да обновите драйвъра за вграденото видео. Тук може да изтеглите последната актуална версия.

 

Изтеглете Autoruns

  • Запазете файла на Вашия десктоп и го разархивирайте в директория по Ваше желание.
  • Стартирайте програмата.
  • Меню Options -> Filter Options... -> поставете отметка пред Hide Microsoft Entries.
  • Запазете промените.
  • Mеню File -> Refresh.
  • Mеню File -> Save...

Запазете файла, архивирайте го чрез софтуер по желание и го прикачете към следващия Ви коментар.

 

Имате ли инсталиран Skype на системата? Ако да, то каква версия на софтуера?

 

След като стартирате GPU-Z, от падащото меню в долната част на прозореца, имате ли възможност да изберете друга опция?

Link to comment
Сподели другаде

Мисля ,че не е от драварите защото още когато си го взех компютъра си изтеглих някой игри и пак засичаше

 

Запазете файла, архивирайте го чрез софтуер по желание и го прикачете към следващия Ви коментар.

 

Имате ли инсталиран Skype на системата? Ако да, то каква версия на софтуера?

 

След като стартирате GPU-Z, от падащото меню в долната част на прозореца, имате ли възможност да изберете друга опция?

Какво имате предвид ? като снимка ли да го кача ?

 

а да и на GPU-Z нямам друга опция

Link to comment
Сподели другаде

Я вземи дай един шот от Device Manager . Десен бутон на My Computer->Manage->Device Manager -> Кликни на триъгълничето на Display Adapter , направи screenshot и дай да видим .

Макар , че това е 17 и 99% съм сигурен има и друго видео , ама за по-сигурно ....

Link to comment
Сподели другаде

Кашона на лаптопа , при теб лие ? Ако да , погледни на него някъде трябва да са описани параметрите . Виж каква е видеокартата . Аз потърсих в нета , друга освен Ati 5470 не видях с този модел .
Link to comment
Сподели другаде

Ако лаптопа е при теб , посети тази страница http://www.dell.com/support/drivers/bg/en/bgdhs1/ProductSelector/Select?rquery=fkey-e-Drivers_PS .

Избери :

 

 

> Enter Service Tag or Express Service Code

 

Въведи service tag , трябва да го има отдолу на лаптопа , ако не си сигурен избираш третата опция :

 

> Automatically detect my Service Tag for me

 

След което търсиш драйвъра за видеото на твоя модел .

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...