Jump to content

Проблем с Windows 7


bodom088

Препоръчан пост

Здравейте,ако може да ми кажете може ли да го оправя без да го нося да ми го преинсталират ;)

 

Проблема значи е като го вклча ми се появява черен екран и на целия екран има само нули след...това син фон и пише разни работи на него но нищо немога да прочета,защото се появява за секунда и изчезва след това се показва като пробвам да пусна start windows normaly се повтаря всичко а ако натисна на repair problems или нещо такова почва да репейрва в едно прозорче и преди да е заредило на 100 процента бъгва и трябва да го рестартирам,сори че така пиша,но не разбирам от компове почти нищо.. и така,ако може да ми кажете какво да правя ;)

Link to comment
Сподели другаде

Влезни под seafe mode и изключи автоматичното стартиране ,за да можеш да видиш кодовете с грешки ,които ти изписва и ги напиши.

Или направи една снимка и я качи ,така без да знаем какви грешки ти дава ,можем само да гадаем .

Link to comment
Сподели другаде

Извинявай, но защо ми се струва че до понеделник искаш да запълниш свободното си време? Не взе на сериозно нито едно мнение. А реши че ще преинсталираш. И какво сега, очакваш тези хора, които пренебрегна сега отново да се върнат и да ти помагат? Какво ти пречеше да отговориш например на Night_Raven? И какво те кара да мислиш че със една преинсталация всичко ще тръгне по мед и масло? Ами ако се окаже че проблема е хардуерен? Нали тези хора които ти даваха съвети, е да се разбере, от къде е проблема.
Link to comment
Сподели другаде

не виждаш ли, че съм написал на Night-Raven

написах ,че немога

а и тоя съвет където ми го даде за да изкл. автоматичното рестартиране.Е как да го изкл. като няма сейф мод ? Виж 1-во какво съм написал.

Link to comment
Сподели другаде

не виждаш ли, че съм написал на Night-Raven

написах ,че немога

Май ще трябва да се извиня. И ще трябва да попитам администраторите: Защо не мога да видя, това което е написал човека? При мен такъв отговор, не съществува. Къде е проблема?

Link to comment
Сподели другаде

да ;) ще го нося да ми го преинсталират

 

Предполагам, че тук си отговорил. Ако си пробвал, какво се получава? Аз да съм сигурен че си постъпил правилно ще попитам: Нали след рестарт натискаш клавиш F8?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...