Jump to content

Търся програма!


Препоръчан пост

1. Грешката е моя, за което се извинявам.

2. Няма да ми говорите на "бе". Част от екипа на SoftVisia искате да ставате, а нямате капка уважение.

3. Моля, някой от екипа да редактира коментара на Zig Zag и да предприеме мерки, защото това не му е първото такова изказване.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Човек пита за безплатна бе приятел!

Аз ползвам една безплатна, която надминава платените, но се опасявам, че потребителя не знае да я конфигурира. Това е CamStudio.

Само едно не мога да разбера Zig Zag, само вие ли сте най-безгрешният на този свят или просто така ви изнася, да се държите по този начин с останалите потребители?

Колко много потребители, колеги и т.н ви направиха забележка за обноските ви към останалите потребители!?

Колко време трябва да бъдем толерантни към вас?

А да не влизаме в подробности, за коментарите, които давате:

Цитирам този: "..........................................но се опасявам, че потребителя не знае да я конфигурира. Това е CamStudio"

Ми вземете и му обяснете.

Първо вие я използвате

Второ - знаете как да я конфигурирате

Трето - ако имате желание прикачате 2-3 снимкови материала и смятам, че е готово и проблема е решен.

Вярно грешка, че и колегата Stoyannov, явно е бързал, може и да не е прочел както трябва за безплатното, но все пак - всички бъркаме, нали така.........!?

Това от мен, ако решът колегите да ми изтрият коментара.

P.S. - изпреварил сте ме колега Stoyannov.

Link to comment
Сподели другаде

1-во: думичката "бе" е подчертано обръщение за повече внимание! Не съм го употребил като нарицателно!

2-ро: не ме питате дали имам време за всяко нещо и за всеки един. Просто имам право да подскажа, нали? И малкото може да бъде от помощ, макар и малка, която да ориентира хората в правилна насока.

3-то: нямам никакво намерение да ставам част от екипа по безброй причини, които констатирам в последствие.

Поздрави към всички и не се нервете много, за такива дреболии. ;)

Мисля че можем да бъдем много добри приятели. Ако сте забелязали, дори вече използвам и учтивата форма "вие". Не сме дошли тук да си чешем егото. Затова ви моля да ме разберете и да престанете да се заяждате като чоплите глупости от този род.

Link to comment
Сподели другаде

В случая, употребата на "бе" е цел подчертаване на самото обръщение "приятел" към потребителя. В този контекст е позволено да се използва частицата "бе", въпреки че при формален разговор е задължително да се избягва нейното включване в изгазването на говорещия.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...