Jump to content

Волейбол - Летни Олимпийски Игри - Лондон 2012


IVAN

Препоръчан пост

:bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: Много добре играят нашите Браво момчета Изковаха си парче от Златния медал!! Тактиката е добра ,само силни сервиси, така трябва да се играе!! Сега предстои една среща в която ще трябва много концентрираност , защото Германия ми се струват коварен отбор . Последни са в групата, но не са за подценяване, както и нашите момчета разбира се :look: Ще зарежа всичко и ще гледам мача 100%, иска ми се да бях в Лондон. Давайте момчета!! :peace: :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Коварни са, и се борят както винаги(и всички немци) до последно. Много хитър е треньора им. Тактики разни, сега разправя че наш'те са по-добри, ....само за да притъпи хъса ни,.... Но Ще ги бием.... 100%! Аре наш'те ! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Италянците с феноменална игра сразиха американците.Това само потвърждава ,че мач с мач не си прилича.Демонстрираха коренно различна игра от това което показаха срещу нас преди 2 дена.За разлика от мача срещу нас където от всеки 3 сервиса два бъркаха-днес направо разкатаха американците на сервис.Също така нямаше и спомен от слабото посрещане което показаха срещу нас.Дори и някой от бомбите които САЩ успяваха да вкарат от сервис бяха посрещани по великолепен начин.Днес изиграха най силния си мач на олимпиадата.

Надявам се довечера нашите да излязат мобилизирани на 100 процента,да се раздават за всяка една точка и дай боже да излязат победители.Дано ги натиснем от самото начало защото ако се движим точка за точка или пък ако поведат германците се надъхват,почват наистина да си вярват и стават много опасни.

Успех Момчета. :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Гледах мачът на Русия с/у Полша(поне последните два гейм). Русия имаха доста добър сервиз и съответно и блокадата им вървеше. Полша не играха зле, но има повече непредизвикани грешки от братушките. Ако бием Германия ще е доста тежък мачът ни с/у братушките.

 

Успех и да си повярват нашите(отново), та да ги бият тез немци ;р (май статистиката е 3 за 2 като победи).

Всички ви искам пред телевизорите и компютрите и да викате ;)

Link to comment
Сподели другаде

Гледах мачът на Русия с/у Полша(поне последните два гейм). Русия имаха доста добър сервиз и съответно и блокадата им вървеше. Полша не играха зле, но има повече непредизвикани грешки от братушките. Ако бием Германия ще е доста тежък мачът ни с/у братушките.

 

Успех и да си повярват нашите(отново), та да ги бият тез немци ;р (май статистиката е 3 за 2 като победи).

Всички ви искам пред телевизорите и компютрите и да викате ;)

 

Статистиката е 3 - 3, но дано тази вечер стане 4 - 3 за България. Хайде БЪЛГАРИ ЮНАЦИ :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Аз все още не мога да повярвам, че Италия > САЩ с 3:0... Не само, че си мислех, че техните, а и на Бразилия и Аржентина, четвъртфиналите са утре, но и направо не мога да повярвам на резултата все още.
Link to comment
Сподели другаде

Тази вечер Българския национален отбор по волейбол извърши нещо което е наказуемо по закон. Тая гавра с труп си беше жестока :haha: :haha: :haha: :haha: . Иване гледах руснаците днес и друго мога да ти кажа. Русия нямат посрещане.За да има атака и блокада трябва посрещане. Аз и друго видях. Мусерси нещо почти го няма. Но мен ме втрещи друго. Аз за първи път видях чиста блокада срещу Михайхлов. И да ти кажа че до сега руснаците показват слаба форма. Алекно върти всички като пумпали. По традиция са силни но тук на олимпиадата нещо нямат късмет. Дано да е така и срещу нас. А ние покажем ли играта от днес, с Италия и Полша, ще се учудиш какво може да стане в петък. Аз в началото то казах в един пост. Не Полша са слаби а ние сме силни. Продължавам да мисля така. Успех Лъвове!!! Всичко зависи от вас! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Гледах мачът на Русия с/у Полша(поне последните два гейм). Русия имаха доста добър сервиз и съответно и блокадата им вървеше. Полша не играха зле, но има повече непредизвикани грешки от братушките.

И аз гледах мача и ми направи впечатление ,че руснаците допуснаха почти 20 грешки от сервис :crazy1: ,което си е страшно много за 3 гейма.Дано срещу нас направят още повече :haha: .В първия гейм имаха една серия от 4-5 сгрешени сервиса подред след което им беше подсказано от Алекно просто да вкарват топката.И така започнаха да изпълняват флот сервиз и да нижат точки.Имаха серия от 4 поредни точки именно от такъв сервис.Тук е мястото да спомена,че въобще не съм съгласен с коментатора Сашо Йовков който от няколко мача насам се опитва да ни втълпи , че нямало никакъв проблем че бъркаме сервиса си защото видиш ли по тоя начин не сме ги оставяли да играят и те горките не можели да влязат в ритъм.Според мес след няколко поредни сгрешени сервиса топката просто трябва да бъде вкарвана в игра ,а не да продължаваме да блъскаме като хайванчета в мрежата - аут, аут в мрежата.Няма как да направиш брейк точка ,ако му правиш директни подаръци на противника и не го оставиш да играе и да чакаш той да сбърка.И на мача срещу Германия се видя ,че не винаги е необходимо да пращаш сервис бомби за да имаш успех.Просто им прехвърляхме топката и ги оставяхме сами да грешат,за наша радост и блокада ни работеше много добре.

Сега за утрешния мач който за нас е финал преди финала.Дано нашите излязат освободени психически и да демонстрират вчерашната игра с много хъс и настроение.Моля се да успеят да стартират срещу братушките както с германия.Руснаците също имат склонност да изпадат в някакви депресивни епизоди ако не им тръгне играта и ако мача не се развива както на тях им се иска.Така,че труден мач се очертава но не и невъзможен.Всичко си зависи от нас и най вече от това с каква нагласа ще тръгнем в мача.

Успех нашите! :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...