Jump to content

Волейбол - Летни Олимпийски Игри - Лондон 2012


IVAN

Препоръчан пост

:cap: :peace: Как е фен-клубът ? Браво за победата срещу Австралия!! Видя се, че на Олимпийските игри няма слаби отбори Трябваше добра мобилизация , характер и техника за да победят нашите момчета Всеки отбор си има някакво слабо място и нашите са страхотни в тактиката Трябва да обърнат мислите си сериозно към Олимпийската титла Успех момчета продължавайте да мачкате!! :bat: наред!!
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Браво на нашите :) Сега, според мен, удачно би било нашите хич да не го мислят и да си почиват и физически, и психически до часове преди следващия ни мач с Аржентина.
Link to comment
Сподели другаде

И аз се накефих на макс на мача срещу Полша.Никога не съм ги харесвал с тяхната сметкаджийска игра и калитарско класиране до по предни позиции без да показват кой знае каква игра( с изключение на последната световна лига).Ама на последък са ми направо противни.А като видя тези жалки мазници Курек и Бартман направо ми се драйфа.А и след изказванията и наглото държание в София миналия месец направо съм ги намразил .Току що гледах финалите по кану каяк в които също имаше полско участие и се улових че стискам палци на всеки друг само и само поляците да останат по назад.И вчера като заставаха нашите на сервис освиркват.Ко свиркате бе мърши .Краката ни трябва да целувате-забравиха сякаш миналата година как цялата зала в Полша викаше за нас на мача срещу италия на световната лига където пак благодарение на нас продължиха напред и записаха по предно класиране. :bang:
Link to comment
Сподели другаде

Поляците мисля ни подцениха! Високомерието справедливо бе наказано от нашите момчета!

Мисля че мача с Австралия беше много важен. Найден и Плачи го водиха отлично според мен. Важен е и за това че нашите ще си направят два извода. Че никоя ситуация не трябва да се подценява , и че от всяко положение може да се излезе.

Link to comment
Сподели другаде

Наще кво направиха бре?Ква беше тази непостоянна игра какво беше това нещо не знам.Свършихме една хубава работа като бихме поляците ама пак не можахме да докараме нещата до край за да излезем първи от групата.Типично по български след като свършихме по трудната работа пак оплескахме нещата и си усложнихме живота.Страшно много елементарни грешки и много сгрешени сервиси.Потресаващо посрещане.Еми няма как да бием така!Американците ще станат първи в другата група.Поляците в нашата.Така че на четвърт финалите сме или срещу Бразилия или срещу Русия.Айде да ни е честито!Ако са гледали днескашния ни мач ще знаят какво да правят-да ни бият флот сервис и от там нататъка грешките ние сами си ги правим.
Link to comment
Сподели другаде

Писах го и по други сайтове ще го кажа и тук. Загубихме заради Найден. И ако някой иска да ме обори да пробва. Тоя кретен заслужава разстрел. :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
Link to comment
Сподели другаде

Toчките от мача между Бразилия и САЩ нещо не са изцяло изрядни.

Съжалявам, бях объркал 2 с 1 :) Оправих го, благодаря много ;)

 

Писах го и по други сайтове ще го кажа и тук. Загубихме заради Найден. И ако някой иска да ме обори да пробва. Тоя кретен заслужава разстрел. :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Защо мислиш така ? Според мен просто днес не им беше ден и не успяха да си изиграят играта, силно се съмнявам Найден да им е повлиял по някакъв начин за загубата.

Важното е, че тази загуба направи голяма беля и сега е нужно отново да разчитаме на другите, а именно Австралийците да пошляпат поляците или поне да им вземат 1 гейм, пък ние този път да бъдем безкомпромисни и да бием чисто 3:0. Но това са много 'ако'-та.. жалко, че не си 'вързахме гащите' когато трябваше :)

Но това играта, олимпиадата продължава с пълна сила и се надяваме на големи успехи на момчетата и ги подкрепяме каквото и да става :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Съжалявам, бях объркал 2 с 1 :) Оправих го, благодаря много ;)

 

 

Защо мислиш така ? Според мен просто днес не им беше ден и не успяха да си изиграят играта, силно се съмнявам Найден да им е повлиял по някакъв начин за загубата.

Важното е, че тази загуба направи голяма беля и сега е нужно отново да разчитаме на другите, а именно Австралийците да пошляпат поляците или поне да им вземат 1 гейм, пък ние този път да бъдем безкомпромисни и да бием чисто 3:0. Но това са много 'ако'-та.. жалко, че не си 'вързахме гащите' когато трябваше :)

Но това играта, олимпиадата продължава с пълна сила и се надяваме на големи успехи на момчетата и ги подкрепяме каквото и да става :bgflag:

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Мачът беше изигран тактически безобразно. Аржентинците се мачкат със силен сервис. На време се усети да замени Владо със Цецо но тактиката беше до тук.

1. Защо оставяше Алексиев да бие флот при положение че можеше да вкарва Вальо да бие силов? Видя се, че другия Братоев вкарва мощните сервиси но на посрещане и атака беше слаб като игра последния гейм.

2. Опита да направи точка 1. но с Пенчев което е нечувана глупост. Пенчев от 10 сервиса вкарва 1-2, а Вальо от 10 ще вкара минимум 8.

3. Изкара Скримов третия гейм. Да - падна му малко формата, но Вальо до сега не е играл. Нямаше как да влезне във форма за толкова малко време при положение че губехме геймово.

4. Когато правехме поредица точки, аржентинците бавеха играта. Искат почистване на пода, проверка на нареждане, треньора им правеше смени, искаше прекъсване. Нашия плешив кретен когато 3 гейм тръгнаха да ни обръщат на флота на кирога седи и гледа. И в подобни ситуации по същия начин.

Видя се, че момчетата не бяха във форма като в мача с Полша. Теди Салпаров беше много слаб. Въпреки това като им взехме втория гейм се видя, че натиснем ли ги клекват, а ние играем по-силно. Но не ги тормозихме достатъчно със сервис. Целия мач беше безобразно изигран от тактическа страна. Много слаб Найден. Преди бях за Радо и Матей, но сега не искам толкова да се върнат колкото Найден да се разкара. По слаб треньор не сме имали никога!!!!! Дори и Стоев беше по-добре. Няма човек, който може да ме убеди че вчера загубихме толкова с игра от колкото с тактика. Аржентинците бяха по-слаби и то се видя.

Link to comment
Сподели другаде

По-нелепи треньорски напътствия по време на почивка едва ли може да се срещнат. Плачи поне обясняваше конкретни неща - макар и да не хващам от италиански, се разбра, че е анализирал съперника.. и не плямпа общи приказки. Но дори и така да е, той пó има право да бръщолеви въздух под налягане от Найденов. Бааааааааа тая непостоянност наша.
Link to comment
Сподели другаде

Според мен, трябва да дадат всичко от себе си момчетата срещу Италия, ако една победа с 3:0 или 3:1 над тях ни осигурява 1вото място в групата.

 

Ако Поляците бият с 3-0 Австралия стават първи. Чакам чудо там и силен мач срещу италианците. Но лично аз усещам жребий. Не вярвам в чудо. А и не го заслужаваме.

Link to comment
Сподели другаде

Аз още вчера казах ,че първото място го загубихме на мача с Аржентина.Вместо да пратим поляците да се пържат срещу Русия или Бразилия ние се нанизахме на тях.Тъй че не виждам какво си правите тънки сметки.Аз последните 3-4 години не помня да сме си свършили работата като хората на големи турнири.Все се осираме някъде и после чакаме другите да ни оправят бакиите и те си на оправят хорицата отзад всеки път както си му е реда.Полша не само ще бият утре Австралия ами ще ги разбият.Ще затворят геймовете с по 7-8 точки разлика поне.Те да не са като нас да изтърват питомното и после да ходят гонят дивото.Вярно подхлъзнаха се срещу нас ама ние като сме си шматки и не можахме се възползваме ще си сърбаме тва дето си го надробихме.Утре имаме мач с Италия и после имаме още 1 мач да изиграем и в къщи....
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...