Jump to content

Волейбол - Летни Олимпийски Игри - Лондон 2012


IVAN

Препоръчан пост

Надеждата победи! Смачкахме поляците!!! Още се радвам и не мога да повярвам, че бихме, че поляците бяха толкова слаби, че ние си повярвахме.

 

Първия гейм поляците правеха много грешки, ние също. Но ние се възползвахме повече от техните :)

Втория гейм просто им показахме как се играе!

Третия витаехме някъде, че ще бием лесно сигурно :P

Четвъртия си върнахме желанието и мотивацията, но пак за малко литнахме към облаците и мачът стана по-труден, но победихме и взехме трите точки!

ЧЕСТИТ четвъртфинал!

 

Момчета си повярваха и сега имам вярата, че можем да стигнем и по напред от 5-8 място.

( Всичко е на късмет и срещу това с кой ще се паднем на 4-финалите. )

 

Успех лъвчета! Каквото и да направите на Олимпиадата, ние ще се радваме за вас!

 

Допълнение: Салпаров моя любимец винаги ме радва с накъсванията си: "Това ни е играта, това ни е играта!" <3

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Надеждата победи! Смачкахме поляците!!! Още се радвам и не мога да повярвам, че бихме, че поляците бяха толкова слаби, че ние си повярвахме.

 

Първия гейм поляците правеха много грешки, ние също. Но ние се възползвахме повече от техните :)

Втория гейм просто им показахме как се играе!

Третия витаехме някъде, че ще бием лесно сигурно :P

Четвъртия си върнахме желанието и мотивацията, но пак за малко литнахме към облаците и мачът стана по-труден, но победихме и взехме трите точки!

ЧЕСТИТ четвъртфинал!

 

Момчета си повярваха и сега имам вярата, че можем да стигнем и по напред от 5-8 място.

( Всичко е на късмет и срещу това с кой ще се паднем на 4-финалите. )

 

Успех лъвчета! Каквото и да направите на Олимпиадата, ние ще се радваме за вас!

 

Допълнение: Салпаров моя любимец винаги ме радва с накъсванията си: "Това ни е играта, това ни е играта!" <3

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Еееее като го прочета това че били играли слабо. :bat: Ай стига бе. Бият ни ако им позволим. Прехвалени са и ги подпират постоянно. Днес не те бяха толкова слаби колкото ние бяхме силни. Иначе всички момчета бяхана висота. Последната точка ме изкефи на макс. Докато се готвеха да направят тройна блокадана Цецо, Жоро пусна на Виктор и той им го на... Дали им е яко да ги бият "овчари"? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Link to comment
Сподели другаде

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Еееее като го прочета това че били играли слабо. :bat: Ай стига бе. Бият ни ако им позволим. Прехвалени са и ги подпират постоянно. Днес не те бяха толкова слаби колкото ние бяхме силни. Иначе всички момчета бяхана висота. Последната точка ме изкефи на макс. Докато се готвеха да направят тройна блокадана Цецо, Жоро пусна на Виктор и той им го на... Дали им е яко да ги бият "овчари"? :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Приемам критиката :beatedup:

:blush:

Link to comment
Сподели другаде

Едно голямо Б Р А В О !!! На Нашите П У М И !!! Могат да се мобилизират и да играят на Фул когато трябва Сега можем да изпуснем малко напрежението , предстои приятен мач с Австралия Давайте Момчета, продължавайте все така с Вас сме всички!!!!
Link to comment
Сподели другаде

Иване, според мен, специално четвъртфиналите за нас, от тази ситуация в момента, не зависят изцяло от късмета. Дори напротив - сега имаме две ясни и относително нетолкова труднопостижими цели, с които можем да елиминираме голяма част от късмета. Едната цел е да играем солидно срещу Австралия. Другата е да победим в един от двата мача - срещу Италия или Аржентина, като по този начин си подсигуряваме 1вото място в групата почти със сигурност. Имаме дълбок, млад и физически стабилен състав и мисля, че можем да си го позволим.

При евентуален успех в постигането на тези цели, най-вероятно ще играем или срещу Сърбия, или срещу Германия на четвъртфинали, което навярно е далеч по-добър вариант, отколкото да очакваме жребий дали ще играем срещу (най-вероятно) да кажем Италия, САЩ/Бразилия/Русия.

Опитах се да намеря някъде дали са на жребий полуфиналите или не, обаче не успях. Ако схемата е такава, че не позволява победителите от групите да се срещнат на полуфинали, мисля, че това ще бъде още един плюс за първото място в групата, макар и полуфиналите да са далеч все още.

Link to comment
Сподели другаде

Две неща ми направиха впечатление днес - първо играта на Соколов и второ уместното и вярно рефериране на мача (това май ми е болна тема след съдиите на последните ни мачове). Победата беше важна по няколко причини първо - не я очаквахме, второ - ще ни вдигне самочувствието и не по малко важно е че колкото по нагоре в групата сме с толкова по да кажем лесен противник ще се сблъскаме нататък.....Както каза баща ми "овчарите" както ни наричаха поведоха стадото. Браво за страхотната игра, особено в първите геймове и за ината, който показахме в останалите....умората в поляците доста си личи, все пак не може винаги да си във форма, докато ние изглеждахме доста свежи....само така трябва да играем и да мечтаем за колкото се може по предно класиране.
Link to comment
Сподели другаде

И аз да ги поздравя момчетата за страхотния хъс с който играха. Честито им, наистина беше неочаквана победа за нас зрителите, защото те играят за победата :)

Много добре ни изненадаха и зарадваха. Супер много се нарадвах на мача как им показахме, че не са толкова силни, за колкото се мислят.

Сега наистина имаме реални шансове за първо място и трябва да възползваме много добре от това, за да вземем на четвъртфинал 4тия от другата група, който може да се предположи кой отбор ще е, и със сигурност ще е по-добре от това да играем срещу 2рия или 3тия от групата. Така че нека наистина играят мач за мач, както казаха че ще играят и се надяваме да ни радват само с победи до края на олимпиадата :)

Успех момчета :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Няма как да не го сподели този коментар на един приятел, леко е хейтърски, ама си ме радва :D

Казийски, дано гледаш!

(Допълнение от мен, Радо и ти :D )

Тези неща в кръгът на шегата, успех и на двамата в кариера им!

 

И нещо от мен, което вярвам че всички си мислят

За нас те са вече Олимпийски шампиони... на което и място да завършат :)

Link to comment
Сподели другаде

Няма как да не го сподели този коментар на един приятел, леко е хейтърски, ама си ме радва :D

 

(Допълнение от мен, Радо и ти :D )

Тези неща в кръгът на шегата, успех и на двамата в кариера им!

 

И нещо от мен, което вярвам че всички си мислят

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Казийски и Радо ще вметна, че от 1-2 читави хора в отбора никой не е загубил. За класирането и мен вече не ме вълнува толкова. Мача с поляците ще си го гледам дълго. Толкова кеф ми носи :jokingly: :jokingly: :jokingly:

Link to comment
Сподели другаде

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Казийски и Радо ще вметна, че от 1-2 читави хора в отбора никой не е загубил. За класирането и мен вече не ме вълнува толкова. Мача с поляците ще си го гледам дълго. Толкова кеф ми носи :jokingly: :jokingly: :jokingly:

За Матей и Радо от моя страна тези коментари са леко да се похиля на цялата обстановка, което става и ставаше.

Така са го решили хората, нека е така. Успех на тях, както и на другите волейболисти.

Класирането наистина вече не е толкова важно, важно е кой ще ни се падне на 8-ми и дали ще си повярваме, че може да го бием.

 

А за мачът с Полша още не мога да повярвам и му се радвам :superman: :kendo: :cap: :pilot:

 

Добавено:

Волейболният мач Австралия: България отложен с около 20-30мин, докато свърши Сърбия : Германия, които вървят към 5-ти гейм.

http://www.london2012.com/volleyball/event/men/match=vom400b07/index.html

Link to comment
Сподели другаде

Имаше малко страх да се атакува, защото австралийците имат висок блок. Само се чудя защо им даваха да поведат толкова преди да се усетят. Австралия безкрайно слаби срещу флот, атакуват като говеда и си трошат вратовете в блокадата ни. Владо се осети на края да им я прехвърля, от там те се размазват сами. Радвам се за победата. :superman: :superman: :superman: Вървим по план. Още 1 победа и сме най-малкото 2. А има и вариант, след днес да сме първи. :king: :king: :king: :king: :king: :king: Напред Българи Юнаци!!!!! :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...