Прехвърляне към съдържание

Снимка

Всичко за eBay

• Моля, влезте, за да отговорите
580 отговора по тази тема

#571 Сърдонълд Джеферсън

Сърдонълд Джеферсън

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 05 December 2011 - 21:02

Здравейте.Нека да дам млако инфо и за моят начин за пазаруване.

Нарича се Viaddress.Когато се регистрираш там ти се прави виртуален адрес във щатите,благодарение на който можеш да пазаруваш сайтове,предлагащи продукти само за US граждани.Един голям + е, че ако оставите Viaddress да ви плати поръчката и търговецът не приема международни карти-не ви се начислява такса. Ето го и сайта: http://www.viaddress.com

#572 Via

Via

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 07 December 2011 - 20:54

Направо си спести мъките като си регистрираш онлайн адрес в щатите, на който може да поръчваш стоките и след това ги пращат в България. Сайта е www.viaddress.com

#573 stefan34

stefan34

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 11 December 2011 - 21:39

Абсолютно! И аз от известно време ползвам Viaaddress, като посредник и мога да кажа, че ми спасяват живота! Не са ми губили пратка до сега, сайта е много достъпен и ми излиза много евтино! Не е имало никакви проблеми, нищо от което да не съм останалa доволнa. 100% за www.viaddress.com

#574 Shadow12

Shadow12

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 26 February 2012 - 23:10

А като продавач в ebay, как мога да изпратя стоката, с еконт става ли? С какъв куриер, ще може ли да ми разясните тънкостите около въпроса.

#575 AON

AON

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 14 March 2012 - 12:32

Здравейте! Имам един може би малко тъпичък въпрос относно пазаруването от ebay, защото до сега никога не съм пазарувал от чужд сайт.
Харесал съм си един суитчър и искам да го купя обаче при shipping address да пиша моя адрес или някакъв друг адрес откъдето да си взема поръчката, знам ли? Моля помагайте :)

#576 naruto30

naruto30

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 20 May 2012 - 07:43

Искам да питам ако можете дами кажете колко пари е доставката на това http://www.ebay.co.u...39#ht_500wt_922 и дали се плаща нещо друго освен доставката и продукта който съм поръчал?

#577 T-W

T-W

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 589 мнения

Публикувано: 25 February 2013 - 11:43

Аз имам въпрос за Amazon.com. Знам, че темата не е за този сайт, но все пак ще пиша тук, за да не отварям нова. Въпросът ми е: колко е максималният брой на нещата, които мога да добавя в "Shopping Cart"? Не намирам никаква информация в сайта, а при добавяне на повече от 60, нещата, които съм добавил най-напред, се местят в "Saved for Later". 60 ли е максимумът?

#578 valyo_93

valyo_93

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 512 мнения

Публикувано: 20 September 2013 - 22:38

Може ли да се пазарува с дебитна карта или задължително само с кредитна

#579 novpotrebitel

novpotrebitel

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 10 March 2016 - 15:30

здравейте, нова съм във форума и моля да ме извините, ако въпросите ми се повтарят или препокриват с нечии други! Искам да продавам в eBay, но срещам малко затруднения относно как точно става това. Качих въпросния продукт, отидох на опция активни в моя ебей и той е там, виждам го, но не мога  да го намеря в търсачката на сайта - давам точно име, филтри и т.н , но нищо... Друго, което ме интересува е как мога да доставям за различни страни и да определям цената за доставка - изброените там опции нищо не ми говорят! И още нещо само обяви на търг ли мога да качвам или мога и такива с фиксирани цени? Благодаря предварително!

#580 Гъди

Гъди

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 56 мнения

Публикувано: 04 April 2017 - 06:40

Някой има ли информация за куриерска служба Expedited International Courier Delivery to Russia ?

#581 mordikaisto

mordikaisto

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 27 May 2017 - 11:17

Здравейте, искам да попитам някой имал ли е такъв опит и как се е справил. Март месец си затворих магазина в Ebay. До ден днешен продължават да ми начисляват много големи месечни такси, а аз нищо не продавам. Така и не успях да разбера от къде идват тези такси.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители