Jump to content

Препоръчан пост

 

Е да преди да инсталирам това имах отметки на тези

1001

1002

1003 , а сега тези отметки липсват?!

Какво ще каже, че не е трябвало да ги има ли?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Конкретните отметки не би трябвало да са влияели. От друга страна пък, ако наистина са били избрани български настройки във въпросния прозорец, то всичко е трябвало да е наред и без да се прибягва то моя инструмент. За жалост не ми идва на ума защо се е получило така.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.Чета във форума всеки иска да я премахне програмата.Аз искам да я инсталирам.Проблема ми е че немога да я регистрирам.Имам инсталатора имам генератора но немаога да направя нищо.Моля помогнете ми с описание по вазможност подробно.Мерси предварително.
Link to comment
Сподели другаде

Лично аз категорично отказвам да помагам на когото и да било да си инсталира този боклук. Дори и да не отказвах обаче и да ставаше въпрос за по-смислена програма, имаме правило да не помагаме за извършване на нелегални дейности.

Справка: т.3 в правилата на форума.

Link to comment
Сподели другаде

Разбирам ви,но ми трябва фонетиката.Трябва ми да те питам за едни други проблеми при стартирането на лаптопа,но от него не мога да ти пиша.Форумът изисква писането на кирилица.
Link to comment
Сподели другаде

1. Всички версии на Windows разполагат с българска подредба. Вярно, версиите под Vista не разполагат с фонетика, но все пак имат някаква кирилска подредба, която мжое да се използва временно. Windows 7 дори разполага с класическа фонетична подредба.

2. Фонетични подредби в интернет има бол. Моето инструментче също може да инсталира такава за Windows XP.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

5. Има ли още нещо, което е редно да знам за инструмента?

Има, да:

- NR BG-Fix Tool изисква инсталационния диск на Windows XP при премахване на FlexType, за да възстановят някои от оригиналните файлове на операционната система. Когато Ви се поискат файлове, е нужно да посочите папка \I386 от инсталационния диск (общо 3 пъти).

 

 

kak !нямам диск !

Link to comment
Сподели другаде

приятелю , как да ти обясня ! ниамам диск , защото не мие бил нужен и не мие бил доставен при покупката на компютара ! аз не сам специялист ! уиндоуса беше инсталиран ! компютара ми е от малките модели кадето ниама гнездо за диск ! значи ли това че няма друго решение на проблема ми !извиниавам се за правописа ! копирам от руска азбука !
Link to comment
Сподели другаде

ако те е марзел да обясняваш , кажи ! аз не сам специялист ! не знам кое , как е и каде ! кажи ми каде е това "my computer" и как се стига до него ! извини за вапросите , но и картофи да белиш си иска опит ..
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...