Прехвърляне към съдържание

Снимка

Какъв е този вирус ?

вирус помощ лаптоп

• Моля, влезте, за да отговорите
1 отговор по тази тема

#1 freedom7

freedom7

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 21 June 2012 - 09:08

Хора имам супер странния вирус на лаптопа, не знам как да го разкарам, опитах се да си изтегля антивирусна NOD32, но в мига в който напиша в замунда нод и цъкна върху торента моменталически се затваря и така около хиляда пъти, после ми пратиха програмата по скайп и като тръгна да я инсталирам моментално ми я затваря пробвах около сто пъти след това написах в замунда antivirus и отново ми затвори страницата всичко друго ми отваря, но щам стане дума за антивирусна........... не знам какво да правя, моля ви помогнете :x

#2 icotonev

icotonev

Странстващ вирусоборец

• Malware Fighters
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 145 мнения
  • Живущ в:Ямбол

Публикувано: 21 June 2012 - 09:33

Здравейте...За начало изтеглете:

- Random's System Information Tool (RSIT) за 32 - разрядна версия на Windows.
- Random's System Information Tool(RSIT)x64 за 64 - разрядна версия на Windows

Стартирате програмата, избирате проверка на файловете за последние три месеца и натискате продължи (Continue):

Публикувано изображение

Програмата ще започне да събира информация за системата ви.

Публикувано изображение

Ще се генерират два отчета log.txt и info.txt. Прикрепете ги в следващото си съобщение.Логовете по подразбиране се съхраняват в папка (RSIT) в директорията на системния ви диск.

button_small.gif Христо Тонев - член на Асоциацията на консултантите VIRUSNET
Kaldata HJT TEAM - Security Colleague SpywareInfo Forum - Trusted Advisors Malwarebytes Forum - Security Colleague BleepingComputer консултант  Kaspersky Fan Club Forum - Security Team Analyst Tech Support Forum

Други теми с тагове вирус, помощ, лаптоп

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители