Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Летни Олимпийски Игри - Световни Квалификационни Турнири 2012

волейбол олимпиада световни квалификации 2012 България квота победа

• Моля, влезте, за да отговорите
35 отговора по тази тема

#31 raziel86

raziel86

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 86 мнения

Публикувано: 11 June 2012 - 18:44

Ай да ходим да го убием :D

мииииии едно здраво е..... му стига. срама е за цял живот :D :devilwhip:

#32 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 11 June 2012 - 19:29

... Бербатов се отрече от родните ни федерации, сега и Казийски... повече няма какво да се добави, всеки да си прави изводите.
А Радо винаги ще остане в сърцата на родните фенове. Успехи и на него и на националният ни отбор.

#33 Gustav

Gustav

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 21 мнения

Публикувано: 11 June 2012 - 22:41

И ква стана тя класирахме се, в по лесната група ще бъдем и тея от федерацията изцвъкаха пак едно голямо говно и оплескаха целия пейзаж.
Без треньор сме,матей и той се отказа-еми и другите да се отказват и тоя дъртия плъхок Д.Л да ходи в Лондон той да играе.Няма толкова нагъл и арогантен тип.Оффф натварих се на n-та степен като видях сега тези новини.Е**ха мамицата на всичко в тая държава!

#34 небосвод

небосвод

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 110 мнения

Публикувано: 12 June 2012 - 09:03

Най-добрата политика за Радо и Матей би била да завършат цикъла - и да се върнат с медали или от Олимпиадата или от Лигата.
Тогава щяха да държат всички Аса в ръката си. Сега погледнато без емоции( например от запалянко от САЩ, Полша или Франция) нещата изглеждат неясни-двама волейболни деятели в България доказват кой е по-силен.Аз предпочитам Радо да остане, но не мисля че това е пътя. Иначе за грозната постъпка на федерацията всичко е ясно-там действат без да мислят.

#35 abracadabra

abracadabra

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 968 мнения

Публикувано: 14 June 2012 - 11:20

Мисля че Стойчев е честен човек. И трябва да остане. Явно (както навсякъде) във федерацията е пълно с елементи нямащи си и най-малка представа за това какво трябва да работят. -А?, те са от тия хора където преди работа си купуват вестник(за да не скучаят), и пият кафе, пушат и правят само интриги. После се подмазват и се опитват да съсипят всеки можещ. "Към Комунизъм!", "Да Живее Войнстващата Посредственост", "Простащината може всичко".....

УСПЕХ!!!  "Злото е безсилно, когато Доброто е Безстрашно!" 

#36 Camomilla1

Camomilla1

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 15 June 2012 - 01:03

Момичета и момчета, много ви моля , който има възможност да се включи в протеста в София, събота от 12ч. на обяд на ул. „Васил Левски „ 75, това е пред Федерацията.Можете да направите с вашето участие много неща, всеки човек е важен.Тези , които пишат в темата, ме знаят, че не съм конфликтен човек, че обичам волейбола и ви моля да ми повярвате, че е важно. Ако имате въпроси, в тая тема
http://www.bg-mamma....opic=663486.120 с ник simplyaven е едно момиче, което познавам и е в организацията на тези подписки, протести, поддържа връзка и с международни медии, в момента е много заета и може да не отговори веднага, но все намира време. Може и в други градове да има протести, но аз не знам (не живея в България). Ние , българите в чужбина също правим някои неща и искаме нормални условия за развитието на волейбола, нищо друго, само да не се краде и да има възможности за млади и талантливи момичета и момчета.Съжалявам, че не мога да пиша повече, но в момента съм много ангажирана служебно, след 3 часа ми е полета за доста далече и 6 дни няма да мога сигурно да се включвам . После обещавам да пиша. пак ви моля, за бъдещето на волейбола, за бъдещето на спорта въобще е много важно. Всеки един от вас може да допринесе нещо голямо със своето участие.

Други теми с тагове волейбол, олимпиада, световни, квалификации, 2012, България, квота, победа

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители