Jump to content

Волейбол - Летни Олимпийски Игри - Световни Квалификационни Турнири 2012


IVAN

Препоръчан пост

Най-накрая да имам време да обновя темата.

В петък като гледай Египет - Франция мога да кажа, че Египет имаха по нахъсана игра за победа, но Франция си играха по-умно.

 

А Пакистан са дошли тука да се учат.

 

За вчерашния ни мач с/у Франция, браво на момчетата. Радвам се, че не паднаха психически дори след тези подкрепи на съдията към Франция. Публиката на мачът беше уникална!!!

Относно Лазаров, доста интересно че от време на време полицаите проверяваха дали няма нещо написано на флаговете против него(поне с такова впечатление останах). Разбрах, че са изгонили едни фенове от мачът... И DJ не ни оставяше много на свобода, явно от страх да не се почне някое викане против Лазаров.

 

Днеска ще видим колко пълна ще е залата ^_^

 

Относно грешката ми, оправих я, причината е че съм въвеждал директно резултат без да гледам кой се води домакин и кой не, а преди когато съм правил темата са били обърнати.

 

Сърбия и Австралия си спечелиха квота за Олимпиадата. Остава да се решат още две квоти.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво, Ванка!!! Пич си! Вярно, даже аз разбрах, че са ви гонили и тормозили с плакатите срещу тоя боклук. Имам вяра на хората, които организират протестите, познавам и лично някои. Съжалявам, че съм толкова далече, че не мога да се включа и аз, да ги видя мискините как биха ме изгонили с плакат. Трябва да ме изнесат на ръце и то такъв панаир ще направя, че BBC само мене ще предават.Ами сега може да се организирате и да свирите срещу диджея, гъзолизеца му с гъзолизец!
Link to comment
Сподели другаде

Много съм горд с нашите. Драматична битка. Супер са! ...само главнокомандващия много емоционален за президент, кви скокчета, кви ...., по-тежкарско ако го даваше щеше да е по гот... :crazygirl:
Link to comment
Сподели другаде

Честито, Лондон ни очаква :bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

има ги и групите:

 

Група А:

Великобритания

Италия

Полша

Аржентина

България :bgflag:

Австралия

 

Група В:

Бразилия

Русия

САЩ

Сърбия

Германия

Тунис

Link to comment
Сподели другаде

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=369243

Спортал си правят някакви изчисления. Ще ги видим колко са верни.. аз си чакам официалната новина.

 

Днеска залата не беше толкова пълна като вчера, но беше уникално ^_^

Малко преди мачът да започне се вика " :bgflag: :bgflag: :bgflag: Радоооо Стойчев :bgflag: :bgflag: :bgflag: Радоооо Стойчев :bgflag: :bgflag: :bgflag: " и се чува нещо.. млъкваме и се чува от системата за безопасност "Внимание пожар", след малко ни казаха, че няма нищо и си останахме вътре ;)

И след това мачът си продължи с темпо от нашите момчета. Като взехме втория гейм(, което означаваше класиране на Олимпиадата) си починах малко.

След победната точка се радваха като малки деца ^_^ Подхвърляха Радо Стойчев във въздуха, направиха обиколка.. уникален кеф ;)

 

Сега да видим кой ще ни е треньор, но определено Стойчев ще липсва на публиката :/

Link to comment
Сподели другаде

Аааааа нещо не вярвам! Извини ме. Дай линк къде го пише. Нещо прекалено хубаво ми се вижда :) :) :) :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Volleyball_at_the_2012_Summer_Olympics_%E2%80%93_Men%27s_tournament

Link to comment
Сподели другаде

Пфффффффффффффффффффф и каква стана тя?!?!?!?!?!?! Тоя дърт, скапан, алчен комунист да му ..... :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: е...... :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: на единствения ни успешен спорт!!!! Нямали мераклия да го очисти гнидата долна .... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: Не знам за вас но аз скоро няма да гледам националите по волейбол. :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:
Link to comment
Сподели другаде

Пфффффффффффффффффффф и каква стана тя?!?!?!?!?!?! Тоя дърт, скапан, алчен комунист да му ..... :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: е...... :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: на единствения ни успешен спорт!!!! Нямали мераклия да го очисти гнидата долна .... :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: Не знам за вас но аз скоро няма да гледам националите по волейбол. :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

 

Ай да ходим да го убием :D

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...