Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 132
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Много ми се гледаше, но трябваше да ставам в 5 сутринта! Браво на момчетата! Здрава психика са извадили явно! Коментирайте , които сте го гледали. Какви са ви впечатленията? При третия гейм срещу Португалия ми се искаше Найден да ги викне и да им каже - Момчета - това е пак същия отбор който смачкахте в първите два гейма!

Как беше с Германия , имаше ли усмивки при взетите геймове и дали бяха с притеснени погледи когато германците са ни водили?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!Бих искала да попитам дали някой от вас има информация за това кога ще бъдат пуснати в продажба билетите за финалите на Световната лига? :)
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!Бих искала да попитам дали някой от вас има информация за това кога ще бъдат пуснати в продажба билетите за финалите на Световната лига? :)

И мен ме интересува това... но чакам новина в спортал или официалният сайт на федерацията. Аз лично ги очаквам другата седмица.

 

Обнових темата с всички резултати. Разделих темата на две части, че се разваляше, като изтрих едно мнение(съжалявам), за да едно след друго моите две мнения.

 

Аз лично не гледха мачовете на нашите, но спрямо коментари и четене - разбрах че са играли добри.. трябват им още игри заедно и ще са машинки :P

Полша се класира за финалите, Бразилия чака да види дали ще е най-добрия 2-ри.

Повечето отбори не си дават зор, явно се пестят за олимпиадата.. та да се опитаме тогава да я спечелим тая лига ;р

Link to comment
Сподели другаде

Мача с германия го има в замунда. Който го е изпуснал може да си го свали от там.Ако Иван разреши ще постна линк тук. :peace:

Не давам, имаме си правила. Достатъчно е това пояснение къде го има.

Link to comment
Сподели другаде

Приятно съм изненадана от играта както каза коментатора не на резервите, а на младите лъвчета....Правят доста грешки, но е нормално, победата на Германия въпреки наистина страхотната игра за малко да ни се изплъзне. Имаме потенциал определено, нямаше ни ги утвърдените личности, но Соколов и Тодоров изнесоха мача, само малко Георги Братоев подаваше повечко на брат си, в което разбира се няма лошо, но при блокада откъм Валентин и свободно пространство пред Соколов е просто непростима грешка. Германците доста се ядосаха....Найден Найденов е добър вариант, успокоява отбора, дава напътствия. Беше доста важно да се намеси при жълтия картон на Вальо Братоев, който не беше заслужен, но този съдия от Пуерто Рико така реши, вместо точка за нас както трябваше да е - две за Германия и жълт картон. Въобще напоследък съдиите доста ни режат. Като цяло Аржентина ни победиха, Германия победи тях, а всички победиха Португалия. Смятам, че трудната победа над Германия и красивия обрат в 4тия гейм трябва заслужено да повдигне самочувствието на тази конфигурация от играчи, заслужават го. Трябва има само малко обиграност и стабилност в трудните ситуации.
Link to comment
Сподели другаде

Какво става със спонсорите? И те всъщност спонсори на националния ни мъжки отбор ли са или на Федерацията?

И до сега не съм се замислял къде всъщност отиват парите им. Защото ако е при отбора, е малко обидно да го изоставят в такъв момент. И без това момчетата получават повече в клубовете си отколкото в националния( е, с изключение на любимеца ми Салпаров). А ако се опитват да оказват влияние на федерацията или на реформаторите, дали не беше по-добре да го правят след Олимпиадата!?

Link to comment
Сподели другаде

Какво става със спонсорите? И те всъщност спонсори на националния ни мъжки отбор ли са или на Федерацията?

И до сега не съм се замислял къде всъщност отиват парите им. Защото ако е при отбора, е малко обидно да го изоставят в такъв момент. И без това момчетата получават повече в клубовете си отколкото в националния( е, с изключение на любимеца ми Салпаров). А ако се опитват да оказват влияние на федерацията или на реформаторите, дали не беше по-добре да го правят след Олимпиадата!?

Точно това и аз прочетох и се заговорих с един приятел и коментирах следното "От една страна е хубаво, ще дадът натиск на федерацията наистина да станат промени. Но от друга не е хубаво, без тях националният ни отбор може да се каже, че трудно ще функционира."

Какво правят спонсорите принципно - дават пари или някакви материали, в зависимост с какво се занимават и за сметка на това получават реклама - на фанелките, в залата, на билетите и т.н.

Примерно Great Wall може с договорът с федерацията да се разбрали да дадът Х пари и Х коли и да получат за сметка на това логото си на фанелките, на билетите, на голямо платно в залата, на онлайн брошурите и т.н. И нашите като се представят добре и имат медийни изяви се виждат тези неща и те печелят от това. Но всичко е на договорки, кой какво ще даде в замяна на какво.

И не са спонсор на федерацията, а на националният отбор, не знам дали само на мъжете, а дали и на жените и юношите.

Радвам се, че това наистина може да даде натиск на федерацията, все пак те дават доста пари. Според мен Радо Стойчев има пръст тук, което не знам дали е добре или не.

Но и не се радват толкова, защото би трябвало ако не се намерят нови спонсори или тези не се върнат, парите да се дадат от държавата(нас данъкоплатците) или да има съкращения в разходите на отборът.

 

И много динамично стана преди тази олимпиада, колкото и да не трябва да се влияе отборът, съм сигурен че четат и разговарят с приятели и знаят какво е положението и ще се отрази на отборът. Но все пак успех на момчета!

 

Излезна програмата за олимпиадата - http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=370986 , когато имам възможност ще направя темичка ;)

Link to comment
Сподели другаде

Нормално е спонсорите да се отдръпнат. Матей и Радо са имена от световния волейбол. А големия приход идва точно, когато те рекламират такива. Това е все едно да искаш да те рекламира Христо Стойчков а те да ти пратят Илиян Кирияков (при цялото ми уважение към него, но той става само за рекламана вазелин или свещички след изпълнението му срещу Мексико през 94) :D :D :D :D :D
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...