Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Почти същото. Но тогава не беше толкова драматично. Проблема сега е, че прибързаното решение изнерви много обстановката и сее раздор във волейболните среди. Това все пак е федерация , а не група от детската градина, където днес казваш на другарчето, че не си му приятел , но след два дена пак си играете. Дори да предположим, че във федерацията са единодушни за отстраняването на треньора, то това не трябваше да става по този първобитен начин. А да се преспи една нощ , после да се изслуша Радо и тогава да се реши. И не да се горят безсмислено мостове. Защото мъдростта, че като затвориш една врата - отваряш друга - в случая май не важи. Да ги видим сега на коя ще похлопат, че една вече им затвориха(Пранди).

Само момчетата да покажат че са истински българи! И да играят не за федерация , а за България и за нашата обич!

Link to comment
Сподели другаде

Моля ви, включвайте се в групите за протести . Нямам време за повече обяснения, ама трябва да ги гътнем тия плужеци от федерацията.Ето тук прочетете. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=658341.new#new

Извинявайте, че така накратко и неясно, ама просто нямам време.

Link to comment
Сподели другаде

Днес е започнала световната лига:

Русия бие Сърбия с 3:2 (странно, но добрите играчи от Русия ги няма.)

Куба бие Япония 3:0

Знам, че е почнала, но нямам време да направя темата за съжаление.

Ще се опитам днеска да я направя, ако не утре със сигурност ще я направя.

Съжалявам, че закъснях с нея.

Link to comment
Сподели другаде

Знам, че е почнала, но нямам време да направя темата за съжаление.

Ще се опитам днеска да я направя, ако не утре със сигурност ще я направя.

Съжалявам, че закъснях с нея.

 

Няма нищо. Сам знам колко трудно се прави точно такава тема за Световна Лига :D

Просто казах мачовете до момента

Link to comment
Сподели другаде

Предполагам , че вече сте подписали петицията с искане на оставката на инж. Данчо Лазаров и УС на БФВ. Но все пак поставям линк към нея. Мили момичета и момчета, да не разрешаваме хората, които погубиха женския волейбол в България, да направят същото и с мъжкия. Франция победи САЩ, направооооооо......ме хваща страх. Млад отбор, страхотен разпределител, дано се справим срещу тях.

Ето линк към петицията. След това не забравяйте да потвърдите подписа си на вашата ел .поща. Досега е подписана от 8 368 човека. Голяма сила сме ние, феновете!

http://www.peticiq.com/signatures/down_bfv/

Link to comment
Сподели другаде

Няма нищо. Сам знам колко трудно се прави точно такава тема за Световна Лига :D

Просто казах мачовете до момента

Може да се каже, че е готова - http://forums.softvisia.com/index.php/topic/14833-волейбол-световна-лига-2012/

Утре ще нанеса всички резултати.

Отново съжалявам за закъснението й.

 

П.п. Изненада ли има в резултатите до момента или просто не играят с титулярите си тези отбори?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...