Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Как Бойко още не е излязъл на полето? КАК?! Ще играе като за шестима и сам ще си бъде треньор. Ще вземе нещата в ръце, а не някакви си там Радостиновци да провалят отбора. Бойко има опит във всяка една екзистенциална сфера, включай волейбола и редица други спортове. Той е атлет и така е спечелил правото да има тежката дума в БФВ. Очеизвадно-следователно на него се пада честта да гони. Ти да видиш.
Link to comment
Сподели другаде

Според мен освобождаването на Радостин Стойчев е голяма грешка, но времето ще покаже...Вчера загубата беше комплексен проблем. Дано да вземем домакинството на първенството от Италия (която е по-вероятно да вземе визата сега с двата гейма, които взе) и там да не се панираме.
Link to comment
Сподели другаде

Чиновниците от федерацията правиха, струваха и си постигтаха ниЗките интереси.Когато България направи 3 поредни победи в групата- лично Данчо Лазаров имаше принос.... смешно! Но то си се иска мъжки характер и за това да можеш да носиш отговорност при загуба.

:bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Виждам вече сте обсъдили кога ще има пак мачове в София и с/у кой - http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=364593 (тука не виждам как ще загубим квотата), другия турнир с Куба определено щеше да ни е по-тегав.

 

Не мисля, че заради случилото се на вчерашния мач(дори не знам дали е грешка), трябва Радо да се маха. То е и малумщина преди друг(и) важен(важни) турнир(и) да се сменя треньора, но БВФ никога не ми е харесвала като управление.

Публиката наистина си харесва Радо - няколко пъти скандирахме името му - http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=364590 Не ми харесва само, че и Матей може да се махне - http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=364587

 

А днеска публиката освен, че освиркваше немците и подкрепяше италианците, ми хареса и DJ в залата, на паузите най вече в тайбрекът пускаше само италиански парчета - пълна гавра :D :D :D

Link to comment
Сподели другаде

мм да бързи сме ние :haha: И аз много съжалявам за Радо Стойчев, дано това не се отрази на момчетата и дано Матей размисли,защото без него ще ни е доста трудно!

 

И аз освирках немците ,а вие бяхте направо брутални :haha: :haha: особенно срещу Георг Гроцер :D

Link to comment
Сподели другаде

И Аржентина спечели квота за олимпиадата и така се присъединява към Италия, САЩ, Тунис, Бразилия, Полша, Русия и Великобритания.

Остават още четири турнира, от които може да се вземе квота:

Азиатския и първия световен турнир, от 1 до 10 Юни, той е комбиниран - цък.

Втори световен, 8-10 Юни, в Германия- цък.

Трети световен, 8-10 Юни, в България - - цък.

 

Ще обновявам темата, като стане ясно ако някой се класира и/или ще направя отделна тема за Олимпиадата.

 

Тъй като световната лига започва на 18-ти, за България малко по-късно, но все тая, ще се опитам да направя темата до няколко дни.

Link to comment
Сподели другаде

Ще обновявам темата, като стане ясно ако някой се класира и/или ще направя отделна тема за Олимпиадата.

 

Тъй като световната лига започва на 18-ти, за България малко по-късно, но все тая, ще се опитам да направя темата до няколко дни.

 

Не се притеснявай. Важното е участниците да са по-активни.

Макар в момента направо за нищо да не ми се пише. Толкова съм ??? ,може би точната дума е дезориентиран. Чудя се какво да мисля. И не мога да реша за себе си. И то при положение само, че съм само някакъв си волейБолен симпатизант без пряко участие в ситуацията!А представяте ли си какво им е на момчетата!!! Което ме води на мисълта , че макар да не ми е ясно какво трябваше да бъде решението на федерацията то със сигурност не би трябвало да е такова. Много ми се иска момчетата да разберат че ги подкрепяме!

Link to comment
Сподели другаде

Не се притеснявай. Важното е участниците да са по-активни.

Макар в момента направо за нищо да не ми се пише. Толкова съм ??? ,може би точната дума е дезориентиран. Чудя се какво да мисля. И не мога да реша за себе си. И то при положение само, че съм само някакъв си волейБолен симпатизант без пряко участие в ситуацията!А представяте ли си какво им е на момчетата!!! Което ме води на мисълта , че макар да не ми е ясно какво трябваше да бъде решението на федерацията то със сигурност не би трябвало да е такова. Много ми се иска момчетата да разберат че ги подкрепяме!

Съгласен с теб за всичко казано.

И съм почти сигурен, че на турнира в София(8-10 Юни) в залата ще се скандира името на Радо Стойчев! Феновете му се радват :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...