Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Горчиво разочарование.

 

Ще продължим да мечатем, казва Сашо. Тъжно, но истина.

 

Не помня кога за последно имахме късмет като белите хора и се отличихме с нещо "по-така". Все някакви спънки.

 

Тези контузии ни съсипаха. :bang:

 

Да видим какво ще сътворим на Световната лига! Стискам палци, дигам кръвно, желая им късмет огромен!!

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да позная Казийски, никога не се е предавал така, не можем да го обвиняваме за нищо разбира се, той направи достатъчно, но....Жеков не можеше да играе малшанс....Направо както каза Стойчев в четвъртия гейм имаше само един отбор на полето- германския.. Малко хъс и късмет ни попречиха.
Link to comment
Сподели другаде

Всичко се случва. Преди и със златното поколение сме падали от Германия. Мал шанс, където Андрей Жеков(да се оправя за световната лига :look: ) се контузи преди да започне мача ни със Словения. Едно голямо браво на момчетата и успех на Световната Лига. Излезнаха много притеснени и това ни изигра лоша шега в първия гейм. Тоя Грозер мамичката му, третия гейм ни прецака и пречупи Матей Казийски като цяло.

 

Все пак ние ще вземем квота в Германия на пук на всички. :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Получи се съобщение. Нашите национали по волейбол все пак ще успеят отидат на олимпиадата в Лондон 2012.В момента само се уточнява с кой самолет да пътуват и колко броя билети и за кои срещи да бъдат закупени.Въпреки огромния интерес от страна на българските запалянковци, едва ли ще е възможно да видят своите любимци в пълен състав, в залата сред зрителите, тъй като една част били контузени , а други получили тежки психически разстройства след загубата от нечовешки силния отбор на Германия.Ние, техните фенове стискаме палци , камерите отразяващи събитието да ги вкарват в кадър поне за няколко секунди на мач.Всички са на мнение, че те отдавна са заслужили тази чест.
Link to comment
Сподели другаде

Поздравления и за тази тема, Ванка! Малко късно се включвам, но все пак навреме преди полуфинала. Успех на момчетата и съм приятно изненадан от Братоев - ако сме с него предполагам, че поне едната дупка ще е запълнена. Другият проблем е Алексиев - дано да не е титуляр. Поздрави на всички във форума! :thumbsup:

Алексиев според мен започна по-добре да играе сравнение с преди.

Ванка , хаиде и аз да те питам , вярно ли сега заради Олимпиадата, няма да се играят 12 мача в предварителната група на Световната лига а само 6 , по 1 домакинство и 1 гостуване срещу всеки отбор в групата :bored:

Накратко - да. Във всяка държава ще има мини турнир - всеки с/у всеки, така се намалят разходките от единия край на светът до другия за една седмица, което е супер идея. Разгледай сайтът им - http://www.fivb.org/EN/volleyball/competitions/WorldLeague/2012/

 

За днешния мач - защо? защо? защо? и още хиляди питания на същия въпрос. Ехххххх. Публиката умре 4-тия гейм, а третия много, много ме яд. Ехххх

Link to comment
Сподели другаде

Дано, дано поне на световната лига ни провърви. Другото, което много ме учуди е коментарът на Стойчев след мача - че всичко било в техниката и работата. Не е прав, защото тренировката е задължителна, но не тя ти дава стимул и хъс за победа. Може да си на 100%, но това не значи, че оттам ти идва и желанието за игра. Изкарва момчетата, че са роботи. В такъв момент е по-добре да ги успокои и да ги надъха - да им каже 5 свежи приказки и че нищо не е свършило... Трудно ми е да го разбера, може и само аз да съм.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и от мен :) Адмирации за темата IVAN :thumbsup: и съжалявам за късното влючване. Имам един въпрос.току що прочетох една статия "За да се класира България на Олимпиадата в Лондон 2012, ще трябва да играе в още един квалификационен турнир, който ще стане ясен днес вечерта в зависимост от изхода на финала Италия – Германия." , което ще рече ??
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и от мен :) Адмирации за темата IVAN :thumbsup: и съжалявам за късното влючване. Имам един въпрос.току що прочетох една статия "За да се класира България на Олимпиадата в Лондон 2012, ще трябва да играе в още един квалификационен турнир, който ще стане ясен днес вечерта в зависимост от изхода на финала Италия – Германия." , което ще рече ??

 

Не знам каква е връзката с днешния мач. Може би това че и Германия, и Италия са евентуални домакини на интерконтинентални ( кой вкара тази дума , а не "световни") квалификации. Говори се, че нашата федерация може да откупи домакинството от отбора който се класира довечера. Незнам само дали можем да играем в тези квалификации без да сме домакини!

 

 

А иначе не ми се говори. Опитвам се да си обясня какво стана. Че германците имаха космически сервис в този мач ми е ясно, но мисля че и отбора, и треньора по-скоро бяха подценили германците отколкото да се бяха притеснили. Май убедителната игра в първите три мача ( и особено срещу Сърбия) , ни вляха заблуждаващо самочувствие. И аз си мислех до вчера на обяд , че ще "прегазим" германците. Почнах да се съмнявам и притеснявам от подценяване след като видях какво направиха италианците със сърбите! До тогава си мислех, че щом така "отупахме " сърбите значи сме супер, а то просто сърбите са си били слаби в момента. Друго не знам. Похвала на публиката че изпрати с аплодисменти отбора въпреки загубата и същевременно критика , че май не подкрепи достатъчно отбора в четвъртия гейм.

 

И ДА ПРИПОМНЯ НА ВСИЧКИ, ЧЕ ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ НИ ВИНАГИ СА БИЛИ НАЙ-УСПЕШНИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР!!!

Критиците само да се замислят в кой спорт можем да не се изненадваме на успехи срещу Русия, САЩ, Китай, Германия, Италия и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и от мен :) Адмирации за темата IVAN :thumbsup: и съжалявам за късното влючване. Имам един въпрос.току що прочетох една статия "За да се класира България на Олимпиадата в Лондон 2012, ще трябва да играе в още един квалификационен турнир, който ще стане ясен днес вечерта в зависимост от изхода на финала Италия – Германия." , което ще рече ??

Отговорът се крие тук - http://en.wikipedia....s_qualification

Виж турнира и държавата домакин. И Германия и Италия са домакини на някакъв турнир, но един от тях ще спечели днеска квота. Което значи, че няма смисъл да играе в турнир, в който е домакин. А кой ще участва в тея турнири е една схема от правила на FIVB и затова чакам нещо да се обявя официално и спорните ни портали да го отразят. Но съм сигурен, че ще имаме още един шанс за квота - само не се знае дали ще е пак в София или не.

Дори сега забелязах, че има групите на тези световни квалификации, но предполагам ще има промени.

 

САЩ си спечелиха вече квота, ще видим днес кой ще се присъедини към тях.

 

П.п. Радвам се, че има и нови потребители, които се регистрират заради темата, надявам се и останалите раздели да ви харесат :cap: :svlove:

Link to comment
Сподели другаде

Сега има конференция и най-късно утре ще се реши дали Радо Стойчев остава треньор на националния ни отбор.

Ако бъде уволнен ще върнат Силвано Пранди. А това ще го реши, познайте кой................................................

............ Бойко Борисов, защото са давали много пари за отбора ни.

Link to comment
Сподели другаде

Хмм горе-долу схванах,благодаря и на двамата :blush: Ами ще им стискаме палци,заслужават го!

Много се дразня,че след вчерашната загуба доста хора ги оплюват,но това е типична черта на някой българи - когато печелят ги обичат, а когато губят им търсят кусури и ги оплюват.Момчетата ни са много добри и се гордея с тях независимо вчерашната загуба :) http://volleyball.actualno.com/news_386335.html и аз вярвам,че ще изминат пътя до Лондон :bgflag:

 

Сега има конференция и най-късно утре ще се реши дали Радо Стойчев остава треньор на националния ни отбор.

Ако бъде уволнен ще върнат Силвано Пранди. А това ще го реши, познайте кой................................................

............ Бойко Борисов, защото са давали много пари за отбора ни.

 

Ако се стигне до смяна предпочитам Пламен Константинов да стане треньор,от колкото пак Пранди :) и все пак немисля,че Радо Стойчев е виновен за вчерашния мач. :)

Link to comment
Сподели другаде

Излезнали са групите за световната лига.

Заедно сме с Аржентина, Германия и Португалия. И защо винаги сме в последната група :no:

 

Уволниха Радостин Стойчев :'( :'( :'(

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...