Jump to content

Препоръчан пост

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Нямам думи!!! Браво момчета! Страхотна игра!

Поклон и на публиката!

Няма ли някой с преки впечатления от залата?

 

......

Покана и към 94те гости които четат в момента тази тема - включете се!

Link to comment
Сподели другаде

Честита победа! Браво на всички момчета! Браво и на големия треньор Радостин Стойчев! Още нямам думи, толкова емоции бяха.И аз чакам някой, който е бил там да пише, ама едвали в близките часове.Те сигурно още купонясват.
Link to comment
Сподели другаде

Да, браво и на Радостин Стойчев! Camomilla1, спомням си твоите думи за "добре платения психолог", явно радо безплатно изпълнява успешно и тази функция,( думите на Братоев)!

А какво става с Боян Йорданов? Това момче беше много ме впечатлило, включително с неговия непукизъм, после се контузи, сега чух че Радо го е привикал,,,?

Link to comment
Сподели другаде

Да, браво и на Радостин Стойчев! Camomilla1, спомням си твоите думи за "добре платения психолог", явно радо безплатно изпълнява успешно и тази функция,( думите на Братоев)!

А какво става с Боян Йорданов? Това момче беше много ме впечатлило, включително с неговия непукизъм, после се контузи, сега чух че Радо го е привикал,,,?

Ох, Боян ми е любимец....откакто изнесе едното европейско, но нещо спортната му форма не е добра.

Link to comment
Сподели другаде

Да мине и утре, че да видим какво ще става. За вас кое е по/добре? На полуфинал с кого да играем? С Италия или Германия? Днес немците ми се видяха много слаби, ама не знам, дали не е от умората, все пак трети пореден мач. Радо пък си твърди, че Италия са много силни и те вярно май почнаха да се събуждат. Не знам какво да си пожелая, освен успех на момчетата, каквото и да се случи. Бие какво мислите?
Link to comment
Сподели другаде

Най вероятно полуфиналите ще са България - Германия и Италия - Сърбия... но нищо не знае, ще видим след края на днешния ден.

Аз лично виждам Германия като по-гаден противник, независимо че вчера Италия ги отнесе.

 

Но каквото сабя(топка) покаже :P

Link to comment
Сподели другаде

Ох, Боян ми е любимец....откакто изнесе едното европейско, но нещо спортната му форма не е добра.

 

Дано до Олимпиадата да се оправи! :) Е и първо да се класираме де!

 

mone, ако обичаш И да играеш волейбол, заповядай, събираме се всяка неделя, ето тук може да видиш:

http://volley-rousse...i.com/index.php , аз организирам групата , така че за подробности можеш да ми пишеш )

 

 

Аз не знам кого предпочитам за полуфинали. По-скоро Германия!

Но както казва Bojaldo- Ще ги бием всички , без значение!

 

Направо ще се изям че не съм в София!!!!!!.....

Link to comment
Сподели другаде

Спешно питане! Ако броят на точките е равен, какво се гледа на второ място? Геймово или точково съотношение? Ако е геймово съотношение, то днес само ако паднем с 0 на 3 , се класираме на второ място, а Испания става първа. Във всички останали случаи , ние сме на първо място, а на второ място ще бъде или Испания, ако паднем с 1 на 3 , или Сърбия в останалите случаи. Аз ако съм на Радо, си вземам 1 гейм и е=а мамата на сърбите.Казвайте как е?
Link to comment
Сподели другаде

Стига с тея сметки .... на тея смешни отбори ако си правим сметки закъде сме тръгнали? Радо си го е казвал много пъти : "Не мога да вляза при момчетата и да им кажа паднете". Играем,бием и това е ... да се оправят другите :)
Link to comment
Сподели другаде

Е, аз бих си аправила сметката, ама и Радо ще си я направи, той затова е голям треньор. Сега слушах тук различни коментари (в Италия) и всеобщото мнение е, че България ще играе за класиране на Сърбия. Това ще усложни работата на италианците (самите те коментират вече само утрешния им мач със Сърбия и уж са убедени, че ще бият, ама....). Дано в такъв случай сърбите ни се отблагодарят, като ако не отстранят Италия, поне да я изморят много яко.
Link to comment
Сподели другаде

За мен германците са си по-добрия вариант.....колкото и да са подобрили нивото си, все пак не са по-силни от нас, е всичко е възможно все пак....Не се и съмнявам, че днес ще разбием испанците, дано да стане интересен мач.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...