Прехвърляне към съдържание

Снимка

Волейбол - Летни Олимпийски Игри - Европейски Квалификации 2012

волейбол 2012 летни олимпийски олимпиада игри лондон европа квалификация победа България национали успех лъвчета

• Моля, влезте, за да отговорите
86 отговора по тази тема

#16 Martin Ivanov

Martin Ivanov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 18 мнения

Публикувано: 09 May 2012 - 19:27

Теодор Тодоров е голям .... и в буквалния и в преносния смисъл :) !!!

#17 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 09 May 2012 - 20:03

УУУУУУУРРРРРРРРРРААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!! Ужасно важен мач! Страхотна игра.....
:juggle: :juggle: :juggle: :juggle: :juggle:

#18 небосвод

небосвод

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 110 мнения

Публикувано: 09 May 2012 - 20:25

Нямам думи!!! Браво момчета! Страхотна игра!
Поклон и на публиката!
Няма ли някой с преки впечатления от залата?

......
Покана и към 94те гости които четат в момента тази тема - включете се!

#19 Bojaldo

Bojaldo

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения

Публикувано: 09 May 2012 - 20:51

Супер, бихме Сърбия 3:0 и отиваме на полуфинал. Успех там и пълен напред :bgflag:

#20 Camomilla1

Camomilla1

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 09 May 2012 - 21:01

Честита победа! Браво на всички момчета! Браво и на големия треньор Радостин Стойчев! Още нямам думи, толкова емоции бяха.И аз чакам някой, който е бил там да пише, ама едвали в близките часове.Те сигурно още купонясват.

#21 небосвод

небосвод

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 110 мнения

Публикувано: 10 May 2012 - 18:56

Да, браво и на Радостин Стойчев! Camomilla1, спомням си твоите думи за "добре платения психолог", явно радо безплатно изпълнява успешно и тази функция,( думите на Братоев)!
А какво става с Боян Йорданов? Това момче беше много ме впечатлило, включително с неговия непукизъм, после се контузи, сега чух че Радо го е привикал,,,?

#22 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 10 May 2012 - 19:55

Да, браво и на Радостин Стойчев! Camomilla1, спомням си твоите думи за "добре платения психолог", явно радо безплатно изпълнява успешно и тази функция,( думите на Братоев)!
А какво става с Боян Йорданов? Това момче беше много ме впечатлило, включително с неговия непукизъм, после се контузи, сега чух че Радо го е привикал,,,?

Ох, Боян ми е любимец....откакто изнесе едното европейско, но нещо спортната му форма не е добра.

#23 Camomilla1

Camomilla1

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 00:26

Да мине и утре, че да видим какво ще става. За вас кое е по/добре? На полуфинал с кого да играем? С Италия или Германия? Днес немците ми се видяха много слаби, ама не знам, дали не е от умората, все пак трети пореден мач. Радо пък си твърди, че Италия са много силни и те вярно май почнаха да се събуждат. Не знам какво да си пожелая, освен успех на момчетата, каквото и да се случи. Бие какво мислите?

#24 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4644 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 06:43

Най вероятно полуфиналите ще са България - Германия и Италия - Сърбия... но нищо не знае, ще видим след края на днешния ден.
Аз лично виждам Германия като по-гаден противник, независимо че вчера Италия ги отнесе.

Но каквото сабя(топка) покаже :P

#25 Bojaldo

Bojaldo

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 434 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 08:31

Ще ги бием всички без значение.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ :bgflag:

#26 небосвод

небосвод

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 110 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 13:47

Ох, Боян ми е любимец....откакто изнесе едното европейско, но нещо спортната му форма не е добра.

Дано до Олимпиадата да се оправи! :) Е и първо да се класираме де!

mone, ако обичаш И да играеш волейбол, заповядай, събираме се всяка неделя, ето тук може да видиш:
http://volley-rousse...i.com/index.php , аз организирам групата , така че за подробности можеш да ми пишеш )

Аз не знам кого предпочитам за полуфинали. По-скоро Германия!
Но както казва Bojaldo- Ще ги бием всички , без значение!

Направо ще се изям че не съм в София!!!!!!.....

#27 Camomilla1

Camomilla1

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 15:54

Спешно питане! Ако броят на точките е равен, какво се гледа на второ място? Геймово или точково съотношение? Ако е геймово съотношение, то днес само ако паднем с 0 на 3 , се класираме на второ място, а Испания става първа. Във всички останали случаи , ние сме на първо място, а на второ място ще бъде или Испания, ако паднем с 1 на 3 , или Сърбия в останалите случаи. Аз ако съм на Радо, си вземам 1 гейм и е=а мамата на сърбите.Казвайте как е?

#28 Martin Ivanov

Martin Ivanov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 18 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 17:12

Стига с тея сметки .... на тея смешни отбори ако си правим сметки закъде сме тръгнали? Радо си го е казвал много пъти : "Не мога да вляза при момчетата и да им кажа паднете". Играем,бием и това е ... да се оправят другите :)

#29 Camomilla1

Camomilla1

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 81 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 17:48

Е, аз бих си аправила сметката, ама и Радо ще си я направи, той затова е голям треньор. Сега слушах тук различни коментари (в Италия) и всеобщото мнение е, че България ще играе за класиране на Сърбия. Това ще усложни работата на италианците (самите те коментират вече само утрешния им мач със Сърбия и уж са убедени, че ще бият, ама....). Дано в такъв случай сърбите ни се отблагодарят, като ако не отстранят Италия, поне да я изморят много яко.

#30 mone

mone

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 57 мнения

Публикувано: 11 May 2012 - 17:56

За мен германците са си по-добрия вариант.....колкото и да са подобрили нивото си, все пак не са по-силни от нас, е всичко е възможно все пак....Не се и съмнявам, че днес ще разбием испанците, дано да стане интересен мач.

Други теми с тагове волейбол, 2012, летни, олимпийски, олимпиада, игри, лондон, европа, квалификация, победа, България, национали, успех, лъвчета

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители