Jump to content

Препоръчайте ми добра антивирусна.


Препоръчан пост

Ако нямаш оплаквания от зарази, докато си с тази антивирусна, защо ти е да я сменяш?

Avast е добра антивирусна и не се сещам за друга такава, която да предлага толкова възможности в безплатната си версия.

Ако не е развалено - не го човъркай.

Link to comment
Сподели другаде

Еми защото докато играя на някои игра и ту е добре ту зацепва, пак зацепва пак се оправя И като играя винаги е така и затова мисля, че може да има вирус, но Avast не открива вирус. И вече съм се учаел от какво може да е. :bored: Дано в вашият форума да открия решение.
Link to comment
Сподели другаде

Това, че имаш проблеми в дадена игра, въобще не значи, че се дължат на зловреден код. Зависи точно за какво "зацепване" става въпрос. Възможно е да недостига изчислителна мощ, поради което да спадат кадрите в секунда, а е възможно и да недостига видео и/или оперативна памет и/или самата игра да е кодирана зле и да има чести/излишни четения от твърдия диск.

Освен това, това, че avast! не засича дадена заплаха, не я прави задължително лоша или за смяна. Няма никакви гаранции, че друга антивирусна би уловила въпросната заплаха, а и да го направи, не е гаранция, че няма да се издъни на друга бъдеща заплаха, с която avast! евентуално би се справила. Няма антивирусна, която да лови всичко и няма смисъл да се вманиачава човек. avast! е като цяло достатъчно надеждна и доказана антивирусна и не бих препоръчвал смяна. Ако толкова се съмняваш за зараза, по-скоро направи бързо профилактично сканиране с Malwarebytes Anti-Malware.

Link to comment
Сподели другаде

Зацепването е, на gta San Andreas та ето какво става примерно карам, и за 1 секунда спира и пак почва после 3 секунди почва и пак за 1 секунда спира. Ram-а ми е 1Gb. Не може да не стига играта ми харесва и искам да разбера от къде идва проблема. Имам доста бърз интернет не може да е от това значи е от нещо на компютъра.
Link to comment
Сподели другаде

Трябва ти поне 2GB RAM за да ти върви прилично машината и тая игра.С 1GB зависваш .Ще трябва на този етап да спреш всички ненужни услуги и програми докато играеш.
Link to comment
Сподели другаде

Еми защото докато играя на някои игра и ту е добре ту зацепва, пак зацепва пак се оправя И като играя винаги е така и затова мисля, че може да има вирус, но Avast не открива вирус. И вече съм се учаел от какво може да е. :bored: Дано в вашият форума да открия решение.

Включи опцията на avast! за тих/игрален режим, тоест разреши го. Това донякъде би трябвало да помогне, но причините за проблемите, които имаш може да се дължат на друго...

Link to comment
Сподели другаде

Може да пробваш това:

Ако не играеш онлайн, преди да пуснеш играта извади кабела за интернет, за да няма връзка с мрежата /вируси и др.подобни/ и изключи щитовете на Аваст.

Link to comment
Сподели другаде

Почисти си компютъра и си обнови драйверите...

В това понятие бих включил:

- Отстряняване на всички допълнителни tool-барове в Internet Explorer.

- Отстраняване на временните файлове от браузери и пр.

- Дефрагментиране на системния дял с операционната система.

- Включване на на обновленията на операционната система с цел прибавяне на на необходимите кръпки по сигурността.

- Не на последно място... Отстраняване на всички недъгаво написани/направени игри от твърдия диск.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...