Jump to content

Препоръчан пост

Проблема не е чак толкова голям,но го има и не схващам от какво се получава.Попринцип се оправя като премахна програмата и след това я инсталирам на ново.Самият проблем е когато влеза във "TuneUp Utilities Start Center"

Optimize System и натисна Clean Registry ми изписва следният проблем:

 

 

http://img406.imageshack.us/img406/4991/tuneup.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Сподели другаде

Проверете дали въпросният файл RegistryCleaner.exe се намира в съответната директория. Проблемът възниква след определени действия със софтуера или без каквато и да е намеса от страна на потребителя? Опитвана ли е инсталация на по-стара версия на програмата?

 

Силно препоръчвам да не се използват подобен тип програми. Някои от функциите са безполезни, а други имат потенциала да навредят на Вашата система.

 

Почистването на регистратурата е напълно безсмислено.

Link to comment
Сподели другаде

Ами ползвам я от години тая програма и ми държи уиндоуса жив .. по 2-3 години не барам нищо..иначе не съм качвал други версии с една дума инсталирам си я без никакъв проблем тва работи добре и след време се срива..файла си е там.. в некъв формат "RegCleaner.bpl".
Link to comment
Сподели другаде

Ами ползвам я от години тая програма и ми държи уиндоуса жив

Глупости. Няма такива неща. Този тип приложения са доказано безполезни. Ако си заинтригуван, можеш да погледнеш тази тема.

Link to comment
Сподели другаде

В някои редки случаи може и да помогнат. Спомням си през 2010 година как TuneUp ме спаси от преинсталиране на системата. Препоръчвам само в краен случай за неособено запознати (като мен) . :D
Link to comment
Сподели другаде

Бих Ви посъветвал да деинсталирате въпросния софтуер и да проверите за останали елементи на програмата в следните директории:

 

%UserProfile%\My Documents\
%CommonProgramFiles%\
%ProgramFiles%\
%UserProfile%\Application Data\
%UserProfile%\Local Settings\Application Data\
%AllUsersProfile%\
%AllUsersProfile%\Application Data\

 

Инсталирайте отново програмата. Не виждам ясна причина, поради която да възникват тези проблеми.

 

иначе не съм качвал други версии с една дума инсталирам си я без никакъв проблем

 

А при предишни/по-стари версии на програмата, проблемът беше ли налице?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...