Jump to content

Препоръчан пост

Един и същи файл,от едно и също място,двата пуснати по едно и също време - / настройките и на двата са по подразбиране,имат portable версии и двата,който не вярва - да си тества сам /.Смятам,че фактите говорят красноречиво.За да бъда обективен съм длъжен да кажа,че FDM се представя най-добре при големи файлове спрямо utorrent и Azureus,при малки файлове разликата е незначителна пак в полза на FDM.

 

А къде може да се види скороста на ЪПЛОУД на въпросния FDM ? Като гледам приложените от теб файлове и по-точно скороста на ъплоуд на uTorrent май FDM изобщо няма такъв. Ако го ползваш от две години така...Браво !

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Явно имаме различни представи за "семпло", защото на мен това ми се струва изчистено:

Не казвам, че никой няма право на вкус. Просто ми се струва, че малко се преувеличава с определенията спрямо uTorrent. Може да има нещо в повече в новите версии спрямо по-старите, но не намирам особено големи разлики, поне не и такива, които да ме откажат от програмата. И това идва от човек, който е силно взискателен към софтуера, който ползва.

Някакви допълнителни настройки правил ли си? Защото от 2.4+ мисля, имаше едни гадни вградени търсачки, отделна секция, някакви медиа браузери, не помня какво точно, които си пречеха и дразнеха. Може да са ги премахнали, аз ползвах 1.8.5 дълго време, а сега съм на Linux поради независещи от мен обстоятелства..

Link to comment
Сподели другаде

Не знам дали ги считаш за "допълнителни" настройки, но просто изключих повечето от елементите от меню Options:

http://i.imgur.com/4J6Pe.png

 

То всъщност премахването на Sidebar-а е достатъчно, защото останалите елементи мисля, че са точно в нея. Както и да е, аз си им махам отметките така или иначе.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Версии клиентов, несовместимые с данным трекером:

µTorrent: 1.7.0, 2.0.4(билд 21515)

BitComet: 0.63, 0.9.1, 0.9.4-1.0.2

BitLord: 1.1

Opera: все

FlashGet: все

SymTorrent: все

BitTornado: версии до 0.3.17 включительно

CTorrent: версии, выпущенные до 3.0

MediaGet: билд 2.01.682

qBittorrent: билды 2.6.7-2.8.*

 

Сигурно има за какво да е забранен. На други тракери има още по-големи ограничения.

Link to comment
Сподели другаде

Има трески за дялане. Натъкнах се на разни "лигавщини" при алокиране и проверка на файловете. Не че не си свърша работата както трябва, обаче е дразнещо, особено с по-едрите торенти.

 

Например не може да се спре нормално или да обработва други задачи, докато алокира. Ако се спре преди да ги е алокирал се чака както поп при последващо пускане.

 

Версия 2.8 е доста старичка.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Няма смисъл да се търси причина в utorrent за бавно сваляне..днес преминах на 50mbps нет(до сега бях на 30) и разликата си е очевидна..досега дърпах максимум с 5Mb/s,а сега стигам до 8-9Mb/s..така че не е причината в програмата.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...