Jump to content

На 22 юли играхме ПЕЙНТБОЛ!


mireto

Препоръчан пост

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

След основното събитие ви предлагам да се освежим набързо, да отидем към Студентски град, да хапнем нещо навън, може и да не сядаме за дълго, например сандвичи и след това да отидем към Строежа, където има барове отвън. Ще можем да пийнем биричка и да се видим в по-непринудена обстановка :haha: Ако много ни се дотанцува и долудее пък, можем да се преместим в клуб Маската, където ще продължим с бирите и хубавата музика. Ако някой има друго предложение, ще се радвам да го изложи тук.
Link to comment
Сподели другаде

Преди малко се обадих да препотвърдя резервацията ни, така ще ще играем :)

 

Между другото адреса, който бях дал беше на офиса, а картата показваше мястото, където ще играем. Сега оправих и адреса.

 

Ако има нещо можете да ми звъннете на 0887214209 и да се чуем, за да се доразберем или да помогнем на някого да се ориентира.

 

Хайде, чакаме ви :ninja:

Link to comment
Сподели другаде

Много се извинявам на компанията, но нямаше как да присъствам, защото бях извън София и се прибрах в 17:00 (не по план разбира се). Дано сте изкарали добре и ще гледам да се реванширам следващият път!
Link to comment
Сподели другаде

Чакам снимките :-)

Довечера ще бъдат пуаснати. Имам хора работещи за ЦРУ, Мосад,КГБ и др. всички потвърдиха, сниките ще бъдат откраднати от тайните архиви и публикувани във SoftVisia :haha: :D :D

Link to comment
Сподели другаде

Ако 3:30 се смята за довечера, значи агентите са били прави.

 

Ето ги и обещаните снимки на цял архив необработени: Paintball SoftVisia 22.07.2006

 

А по-късно ще пусна отделни подбрани снимки с коментари :)

Link to comment
Сподели другаде

Ако 3:30 се смята за довечера, значи агентите са били прави.

 

Ето ги и обещаните снимки на цял архив необработени: Paintball SoftVisia 22.07.2006

 

А по-късно ще пусна отделни подбрани снимки с коментари :)

E, нали знаете, че понякога сведенията се разминават с малко :bye1:

Link to comment
Сподели другаде

Снимките са супер,съжалявам единсвенно че нямахме удоволсвието да продължим с вас докрай,но....има време.Освен това .. :) аз понеже бях от по-губещият отбор,да ви кажа:

Може някой ден за реванш да мислим,иначе....то когато има печеливш си има и губещ.

Като цяло и идеята и изпълнението и си бяха супер :)

Link to comment
Сподели другаде

Може да сме победили, но бойните ми рани изглеждат просто потресаващо. Надявам се да минат бързо, защото за момента изглеждам така все едно любимия ме смачква от бой всяка вечер :haha:
Link to comment
Сподели другаде

Може да сме победили, но бойните ми рани изглеждат просто потресаващо.

 

Оо,аз мислех снимка да пусна.....ама ми стана срамно иначе има какво да се покаже :)

Link to comment
Сподели другаде

Абе отбора на падналите само се оправдава. То се видя кой отбор е по-добър, ама не искате да си признаете :P

 

Пък то на някои синките може да са от осмукване, ама да лъжат, че са от играта :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...