Jump to content

На 22 юли играхме ПЕЙНТБОЛ!


mireto

Препоръчан пост

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Е,ако знаете колко ми се идва...и гласувах, че няма да дойда, защото сигурно тогава ще съм на път. Надявам се към Септември месец да има нова среща. Тогава сигурно ще дойда;)
Link to comment
Сподели другаде

И после ще има... Предложението за касата бира на терена е супер... :-D Смятам ще падне ожесточена борба...

Бацка то може и преди и по време на и след нали знаеш, че за пиячката никога не е късно. Айде движете въпроса и ще ходим.

Link to comment
Сподели другаде

Хайде, хайде, щом разбрахте, че ще ходя и аз да гърмя и се изпонакрихте всичките. Явно съм много страшен ей :haha:

 

Така, днес или утре ще звънна, за да запазя терена, за да може всичко да е сигурно и ще пиша тук къде точно ще бъде, къде ще се чакаме, по колко пари е на човек и други подробности.

Link to comment
Сподели другаде

Едно предложение

http://www.paintballmania.bg/index.htm

Предложението ми хареса и току що се обадих, за да резервирам терена. Лично на мен ми хареса AirBall терена, защото няма да си изпонакъсаме дрехите и ще може да играят всички.

 

Уговорката е за Събота 22 Юли от 17:00 часа. Мястото на играта е срещу Зеленчуковата борса в Слатина, а ето и карта:

 

http://www.paintballmania.bg/images/finalmap.gif

 

Чукнете върху картинката, за да видите по-голяма карта.

 

Направил съм резервация за 10-12 човека, но ще се радваме да дойдат още хора.

 

След самата игра може да ходим да запием някъде ако искате. Утре ще драсна място, където ще можем да поседнем и да наквасим жадни уста със студена биричка :peace:

Link to comment
Сподели другаде

След самата игра може да ходим да запием някъде ако искате. Утре ще драсна място, където ще можем да поседнем и да наквасим жадни уста със студена биричка :peace:

Аз предлагам "РЕДРОК" :haha: - кухнята им е страхотна....

Link to comment
Сподели другаде

Аз само мога да ви пожелая приятна игра! Оказа се, че най-вероятно моя пейнтбол ще започне през септември, но не с пневматична пушка, а истински шибан Автомат Калашников :'(
Link to comment
Сподели другаде

Аз само мога да ви пожелая приятна игра! Оказа се, че най-вероятно моя пейнтбол ще започне през септември, но не с пневматична пушка, а истински шибан Автомат Калашников :'(

Ти пък направо ме разби :blink: :blink: :blink:

 

Как пък те прихванаха и тебе. Супер странна ситуация, защото аз например трябваше да пусна връзки, за да вляза в казармата, а да не ме отлагат постоянно.

Link to comment
Сподели другаде

Който предлага - той залага! :P

Пък и си софийско шопе, та.....

 

Не и по документи :P Иначе мисля, че ще по-добре да сме някъде на по-целтрално място, до което да се стига лесно с градски (селски) транспорт, че не всички сме мобилни. Ще помился малко и ще залагам :cooldude:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...