Jump to content

Препоръчан пост

Имам проблем със монитора,като пусна компютъра и почне да зарежда windowsa екрана светва и изгасва трябва да си играя 10-15мин да го пускам и гаса и да натискам копчето на монитора докато на екрана се покаже картина ..Видео картата ми е нова и мисля че проблема е в нея....Някои ако помогне ще съм му много благодарен !
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Не разбрах кое копче трябва да натискаш 10-15 мин за да излезе картина ?

Екрана светва и изгасва, това значи ли че се показва картина и изчезва или ?

Пробвай под Safe Mode дали ще се получи същия проблем. Ако не знаеш как се влиза в този режим пиши.

Link to comment
Сподели другаде

Значи показва се картината и изгасва после натискам копчето на монитора за вкл. и изк. много пъти и се оправя...И ще съм благодарен ако обясниш как да го направа на save мод...
Link to comment
Сподели другаде

Ами това малко прилича на проблем с видео карта, но нищо не се знае. Под Safe Mode се влиза след като рестартираш компютъра и като почнат да се зареждат белите букви на черен фон почвай да натискаш F8 и ще ти даде избор на няколко режима. Safe mode, Safe mode with networking и т.н. Ти избери само Safe Mode и изчакай да се зареди и да се стартира и виж дали там имаш същите проблеми.
Link to comment
Сподели другаде

Ще го опитам но ако нестане после трябва да се моля да се включи :S...Между другото видео картата е нова и след като я смениха ми прати този проблем....
Link to comment
Сподели другаде

Ами не знам дали е инсталиран правилни драйвер и дали ако е правилния е последната версия. Това можеш да го провериш лесно. Провери ако искаш все пак окабеляването на монитора ти хубаво, въпреки че това не би трябвало да е от това.

Кажи все пак как се казва въпросната видео карта.

Link to comment
Сподели другаде

Ще опитам :)

 

Сега го направих на safe mode и когато ми зареди нямаше нет и и го рестартирах и се оправи сега настроено ли е вече на safe mode?Или не съм направил нищо..

Link to comment
Сподели другаде

Нещо не разбрах. То е ясно, че под сейф мод няма да има интернет, защото избрахме само Safe Mode , а не Safe mode with network. Целта да влезем в сейф моде е, че там се зареждат само стандартните драйвери и нищо излишно, за да може да се провери от къде идва проблема.

Обаче така както си отговорил не успях да разбера, след като си рестартирал вече си влезе в нормален режим имаше ли проблеми ?

Link to comment
Сподели другаде

Ами тогава би било добре да опиташ да махнеш драйверите, които са инсталирани в момента и да инсталираш най-новите от сайта на производителя.

Иначе веднага ли след като ти я смениха, смисъл още като си взе компютъра и го пусна го имаше проблема ?

Link to comment
Сподели другаде

Аз също се изгубих из темата, но интересно ми беше, че под Safe Mode няма проблем, поне така разбрах. А и сега разбирам, че тока е гаснал. Това обяснява много неща.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...