Jump to content

Противоположният пол!


С какво ви привлича най- силно противоположният пол?  

52 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

Здравейте!

Май досега не сме си говорили за едно от най- хубавите чувства - любовта. В тази анкета ще стане повече въпрос за привличане, но то пък може да се разглежда и като основа за една хубава любов.

Когато говорим за човек от противоположния пол, всеки е привлечен от нещо- кой от физика, кой от психика, кой от темперамент, кой пък от всичко изброено, че и отгоре. За някои е по- важна външността, за други душевността. Споделете на кое поставяте акцента вие! С удоволствие ще добавя още възможни отговори към анкетата по ваше предложение, че за други отговори в момента не се сещам.

За мен е важен вътрешният свят на мъжа. Това е, което го прави красив и желан за мен.

А за вас?

Link to comment
Сподели другаде

Хубава темичка, Дани :)

Честно казано, беше ми интересно да погледна резултатите от анкетата.

Аз определено винаги съм била привлечена от качествата на човека отсреща.Не гледам външност...не че не е от значение, но това са преходни неща, а приятелите или спътника в живота са за цял живот...и в един момент разбираш, че именно качествата на характера са важни...

Редактиран от infinity1305
Link to comment
Сподели другаде

Гласувах за "комплекс от външност и душевност". Свалката за една вечер може да е приятно нещо, но за дълготрайна и чиста връзка външността далеч не е единственото важно нещо. Тогава е важна душевността и характера жената за да се получи магията на любовта.
Link to comment
Сподели другаде

Май сама се хванах на тясно :bye1: Ама то това си е сложен отговор.Винаги гледам хората в очите.И ако там съзра някаква част от моята "лудост" намалям ход.Ако човека насреща може да намери смешното в най тъпия виц,спирам.Гласувах за темперамент,сега да не ме попита някой,защо.Душевност.А дали можеше да пусна два отговора...
Link to comment
Сподели другаде

Моят глас беше за качествата на човека. Доста се колебаех между него, темперамент и душевност. И въпреки това съм убедена, че на практика нещата не са толкова прости и категорични. Даже не винаги можеш да определиш точно какво те привлича в човека отсреща, той просто те заинтригува. Аз лично се влюбих в качествата, характера и душата на моят приятел. :bye1:
Link to comment
Сподели другаде

Като за начален момент външността (но става въпрос за първите 5 минути) :D След това трябва да е човек, с когото мога да си говоря 24 часа и пак да имаме какво да си кажем. Да е авантюрист, но отговорен. Да обича новото и модерното, но да спазва някои традиции.. Общо взето трябва да има тръпка. :)
Link to comment
Сподели другаде

Попринцип най-много ме привличат качествата на даден човек, но всъщност всеки гледа поне по малко външния вид. Замислете се, ако погледнеш човек и само с този поглед се влюбиш в него, то ти си сляп за всички негови недостатъци и виждаш само хубавото в него. Но първото нещо, което виждам в някой и което може да ме "побърка", ако наистина изпитвам чувства към човека, са очите му. Според мен те просто са огледало на човека, в тях се вижда какво представлява човек, а и си мисля, че те са най-запомнящи се! :thumbsup:
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Хаха, качествата на човека :P те са най- важни и най-много ме привличат, макар че първото което виждам не е качества, а външност :D , но след това след като познавам човека търся това Качествата Му и ако ги няма изчезвам :booo: :basketball: :haha:
Link to comment
Сподели другаде

Определено са качествата в един човек, другите неща остават на заден план. Ако този човек не може да ме заинтригува като човек просто няма смисъл всичко останало защото смятам че една връзка се крепи преди всичко на духовното общуване. Като чисто физически данни гледам единствено очите за мен те са отражение на мислите на човека срещу мен. Материалното не ме привлича, обичам да усещам успеха едва когато съм го постигнала аз, въпреки че материално винаги съм се задоволявала с достатъчно за живота който водя. Сексуалноста според мен се определя до голяма степен от емоционалността която изпитваме към човека срещу нас, така че според мен повече е чувство отколкото белег по който да избираме любимите си хора.
Link to comment
Сподели другаде

  • 10 months later...

Хляб, бахур и сланина! Това искат пипълсите.

 

Аз съм крайно праволинеен мъж и осъществявам физически контакт само с жени. Поради погнуса избягвам да се ръкувам с индивиди от моя пол, еле пък на излизане и вдигащ цип. Наясно съм вече как трябва да изглежда расовата жена. Скулесто лице. Понеже вечер ще играем на доктори, джуките трябва да са като венчелистчета на мухоядна орхидея. При липса ще направим пластична операция с наливане на ботокс, та да станат по-големи от грайфер на гума за трактор. Аз вече си сложих, но се налага да се мажа с "дубирекс". Предпочитам в погледа да е малко бингьоз, като на ЗиЛ фаровете преди реглаж. Задължително на Радка-Пиратка искам да си друса косата руса, но не държа да е по рождение. Wella нещо се изментиха. По-рано се боядисвах с тази марка, но капне ли по кожата боядисва, а не искам да ме питат защо кожата ми е изрусена. Минах на Scwarzkopf. Немска боя, супер е, даже не ми пречи на къдренето. Никой не е съвършен, но хайде като си смъкне полата да не гледам бедра на спартанец и рунтави къдели около катерицата. Особено държа да не бъда жертва на най-често срещания феномен "да се е изтаковала повече от мен". Не че съм гинеколог или полов екстрасенс, но лафа "ти си ми втория мъж" намирам за циничен. Задължително трябва да е прочела две каруци книги и да вкарва пета, и задна без да гледа лоста. Много се дразна, като дръпнат седалката напред и залепят нос в челното стъкло. И това там стъклени пантофки и тикви на каляски, аре досвидания - баща ти за какво е. Бой, сух хляб, гръцка музика и тесни обувки - това е живота, защото зад гърба й иде свежа кръв. Аз досега не съм чул една жена да иска да остарее. Няма батко, дрънне ли тридесетака слага зимните гуми с големия грайфер и гледаш лека-полека филма "Мумията се завръща".

Допреди малко бе събота, та по този повод се върнах. Как може съвет за любовта да дават хора, които денонощно киснат пред комповете, а събота вечер реват в някой форум, гушнали някоя котка или проскубано куче? Все едно умрял да даде съвет на болен."

Хайде лека, че утре с дъртия ще берем царевица, а ромите се мръщат на седем лева надница.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Хляб, бахур и сланина! Това искат пипълсите.

 

Аз съм крайно праволинеен мъж и осъществявам физически контакт само с жени. Поради погнуса избягвам да се ръкувам с индивиди от моя пол, еле пък на излизане и вдигащ цип. Наясно съм вече как трябва да изглежда расовата жена. Скулесто лице. Понеже вечер ще играем на доктори, джуките трябва да са като венчелистчета на мухоядна орхидея. При липса ще направим пластична операция с наливане на ботокс, та да станат по-големи от грайфер на гума за трактор. Аз вече си сложих, но се налага да се мажа с "дубирекс". Предпочитам в погледа да е малко бингьоз, като на ЗиЛ фаровете преди реглаж. Задължително на Радка-Пиратка искам да си друса косата руса, но не държа да е по рождение. Wella нещо се изментиха. По-рано се боядисвах с тази марка, но капне ли по кожата боядисва, а не искам да ме питат защо кожата ми е изрусена. Минах на Scwarzkopf. Немска боя, супер е, даже не ми пречи на къдренето. Никой не е съвършен, но хайде като си смъкне полата да не гледам бедра на спартанец и рунтави къдели около катерицата. Особено държа да не бъда жертва на най-често срещания феномен "да се е изтаковала повече от мен". Не че съм гинеколог или полов екстрасенс, но лафа "ти си ми втория мъж" намирам за циничен. Задължително трябва да е прочела две каруци книги и да вкарва пета, и задна без да гледа лоста. Много се дразна, като дръпнат седалката напред и залепят нос в челното стъкло. И това там стъклени пантофки и тикви на каляски, аре досвидания - баща ти за какво е. Бой, сух хляб, гръцка музика и тесни обувки - това е живота, защото зад гърба й иде свежа кръв. Аз досега не съм чул една жена да иска да остарее. Няма батко, дрънне ли тридесетака слага зимните гуми с големия грайфер и гледаш лека-полека филма "Мумията се завръща".

Допреди малко бе събота, та по този повод се върнах. Как може съвет за любовта да дават хора, които денонощно киснат пред комповете, а събота вечер реват в някой форум, гушнали някоя котка или проскубано куче? Все едно умрял да даде съвет на болен."

Хайде лека, че утре с дъртия ще берем царевица, а ромите се мръщат на седем лева надница.

 

Ааа, това ме разби :D :D :D

 

 

А иначе какво може толкова да харесвам в противоположния пол... Ами елементарно - онуй мекото и топлото, дето на пипане е като goreщ кекс с вишни.

Всеки обича нашите едри, гърдати и мустакати... българки :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...