Jump to content

Проблем с монитора на лаптоп Sony Vaio


Препоръчан пост

Здравейте. Като включа лаптопа ми се появява 1 чарта като многоточие и като вляза в някоя игра тя си стои като ресна компа нищо не страва. Лаптопа ми е Sony Vaio и незнам какво да правя много гаден проблем и сега се чудя от монитора ли е или от кфо незнам моляви помогнете ..!
Link to comment
Сподели другаде

Я си прочети внимателно това, което си написал и се замисли дали някой може да разбере какъв точно е проблема, че да ти се помогне. И после вземи опиши подробно проблема без да те мързи - каква е тази черта, къде точно се появява, какво представлява, дори най-добре снимай и покажи, ако не можеш да обясниш добре.
Link to comment
Сподели другаде

Чартата е малко по горе от средата на монитора и представлява многоточие и като снимам не се появява на друг смисал не я вижда друг а само аз на моя монитор
Link to comment
Сподели другаде

До колкото може да се разбере от изключително непълното ти обяснение май става дума за изгорели пиксели, което не може да се оправи, освен със смяна на матрицата.
Link to comment
Сподели другаде

Ако имам гаранция дали ще трябва да давам пари за матрица ?

 

Щом системата е в гаранция, то би трябвало да не бъде изисквана каквато и да е сума от потребителя.

Link to comment
Сподели другаде

Да, но зависи колко пиксела са мъртви. Точно заради такова непризнаване на гаранцията на монитори заради изгорели пиксели стана огромен скандал преди време на запад. Прочети в гаранцията, дали пише за брой тъмни пиксели и над колко се признава гаранцията.
Link to comment
Сподели другаде

Да, но зависи колко пиксела са мъртви. Точно заради такова непризнаване на гаранцията на монитори заради изгорели пиксели стана огромен скандал преди време на запад. Прочети в гаранцията, дали пише за брой тъмни пиксели и над колко се признава гаранцията.

 

При повечето производители този брой е нищожен, в сравнение с общия брой на пикселите. Говорим за интервал от един до двадесет пиксела. В този случай, ако проблемът наистина се дължи на така наречените dead pixels, то техният брой със сигурност ще е извън този интервал.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...