Jump to content

Препоръчан пост

Здравейте. Значи имам много гаден проблем с интернета, интернета ми е много бавен ама тотално бавен викнах интернет доставчика ми той провери сичко имаше проблем с буксата на таблото смениха я. Сичко си дойде на мястото но сега пак проблема се появи когато играя CS имам много лаг нито скайп работи нито нищо само играя CS и ми лаги със 100 фпс съм интернета е 100 Мбит/с тегля с 4 МБ в сек. но в цс-а имам много лаг и ме съмнява да не е от уиндоус-а? защото последно къто го преинсталирах беше преди 4-5-6 месеца. от тогава не съм го преинсталирвал. Проверих за вируси нямам пц-то е чисто! Почистих пц-то с програмата CCleaner. но пак е така? Моля ви дайте съвет някакъв.
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравей,

за каква операционна система говорим ? Ясно че е windows, но кой точно XP,Vista,7 без орязани и модифицирани самоделки.

CCleaner го ползвайте само да почиствате хронология не чистете всичко наред и не слагайте отметки на всичко !

Не правете грешка да чистете регистри за щяло и нещяло.

За да ви дадем съвет ще трябва и информация от ваша страна не сме телепати нито врачки.

 

P.S. В kaldata си пуснал същата тема все още ли си с avast! и коя версия?

Link to comment
Сподели другаде

Здравей,

за каква операционна система говорим ? Ясно че е windows, но кой точно XP,Vista,7 без орязани и модифицирани самоделки.

CCleaner го ползвайте само да почиствате хронология не чистете всичко наред и не слагайте отметки на всичко !

Не правете грешка да чистете регистри за щяло и нещяло.

За да ви дадем съвет ще трябва и информация от ваша страна не сме телепати нито врачки.

 

P.S. В kaldata си пуснал същата тема все още ли си с avast! и коя версия?

 

Със Windows 7 Ultimate съм да във калдата също бях пуснал тема но .... да още съм със Аваст, но бях я премахнал да видя дали не е от нея но не е и когато я премахнах пак беше така. със avast! Internet Security 6.0 най-новата версия съм.

 

П.с. Отново се обадих на интернет доставчика си и той каза че връзката ми е доста доста бърза за да се обедя влезнах в сайта speedtest и резултата наистина беше доста добър (със една дума нет-а ми е бърз) , интернет доставчика ми каза че е от компютъра ми.

Link to comment
Сподели другаде

Махни Internet Security и изтегли от официалния сайт free версията.

Изтегли

 

С това напълно се деинсталира avast! Инструмен за деинсталиране под сейф мод

 

 

Така се регистрира безплатната версия.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FPkVonLBjbY&feature=autoshare

 

После блокирай рекламата в avast! чрез firewall създаване на правило C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe

 

 

Възможно е проблема да е хардуерен така и софтуерен, избягвайте пиратски софтуер, теглете само от официални сайтове програми.

Ако желаете може да дадете временно достъп до системата си чрез TeamViewer на някой от този форум с познания.

Link to comment
Сподели другаде

Махни Internet Security и изтегли от официалния сайт free версията.

Изтегли

 

С това напълно се деинсталира avast! Инструмен за деинсталиране под сейф мод

 

 

Така се регистрира безплатната версия.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FPkVonLBjbY&feature=autoshare

 

После блокирай рекламата в avast! чрез firewall създаване на правило

 

 

Възможно е проблема да е хардуерен така и софтуерен, избягвайте пиратски софтуер, теглете само от официални сайтове програми.

Ако желаете може да дадете временно достъп до системата си чрез TeamViewer на някой от този форум с познания.

 

Ем със тази съм! даже я и регистрирах!!! със активационен файл

 

 

C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe Си работи сканира сичко

Link to comment
Сподели другаде

Добре това не е голям проблем, но това си е притеснително.

 

Имате това:

 

26.12.2011 г. 16:14:16, Error: Disk [11] - The driver detected a controller error on \...\DR9.

 

Microsoft-Windows-Kernel-Processor-Power [6] - Some processor performance power management features have been disabled due to a known firmware problem. Check with the computer manufacturer for updated firmware.

 

24.12.2011 г. 12:18:53, Error: Microsoft-Windows-WER-SystemErrorReporting [1001] - Компютърът е рестартиран от проверка за грешки. Проверката е: 0x0000008e (0xc000001d, 0x82c7236f, 0x87f79b48, 0x00000000). Разтоварването е записано в: C:\Windows\MEMORY.DMP.

 

Error: Microsoft-Windows-WER-SystemErrorReporting [1005] - Не може да се създаде съкратен файл за разтоварване от пълния файл за разтоварване.

Link to comment
Сподели другаде

Ем със тази съм! даже я и регистрирах!!! със активационен файл

Какьв е този активационен файл? Регистрацията се прави по два начина (официални) - единия е от самата програма (показаното на клипчето), а другия е от сайта, кьдето си изтеглил Free версията има бутон регистрирай! След попьлване на данните ти пращат лиценза на твота поща с която си направил регистрацията! Отваряш пощата си и копираш изпратения код, който след това поставяш в самата програма чрез опцията офлайн регистрация! Ако това си правил - то тогава защо казваш, че си правил регистрацията както е на клипчето и си сложил и активационен файл?!

Link to comment
Сподели другаде

Защо си мислиш, че имаш проблем с вируси ?

Това, че примерно теб те мързи да четеш и търсиш информация не те оправдава! При теб по-скоро има проблем на хардуерно ниво така мисля.

Потърси сервиз, възможно е да имаш проблеми със захранването или оперативната памет.

Link to comment
Сподели другаде

Сканирай с Malwarebytes' Anti-Malware. Ако тепърва инсталираш програмата, в края инсталацията ще има отметка за автоматична актуализация, не я премахвай. В противен случай обнови дефинициите й ръчно. Ако вече имаш програмата, провери дали имаш последната версия и ако нямаш, премахни твоята и инсталирай най-новата, като в края на инсталацията остави отметката за актуализация на дефинициите.

 

Инструкции за сканиране:

- стартирай програмата;

- избери Perform quick scan (Бързо сканиране) и кликни бутон Scan (Сканиране);

- след като приключи сканирането, ако не са открити заплахи, ще се отвори автоматично текстов файл (който можеш да затвориш) и програмата ще те уведоми, че не е открила нищо, след което можеш да кликнеш бутон OK и да я затвориш;

- ако са открити заплахи, кликни бутон OK и после Show Results (Покажи резултатите);

- кликни бутон Remove Selected (Премахни избраните);

Ако е нужен рестарт, се съгласи и рестартирай веднага. След рестарта стартирай отново програмата, иди на подпорозиорец Logs (Дневници), маркирай последния дневник, кликни бутон Open (Отвори) и му копирай съдържанието тук. Ако не е бил нужен рестарт, трябва да се появи текстов файл - копирай му съдържанието тук.

Link to comment
Сподели другаде

Проблемът съществува само при работа с даден софтуер, в случая - Counter Strike, така ли? Опитвали ли сте да разрешите проблема чрез преинсталация на софтуера? Опитвали ли сте да смените сървъра, в който играете? Други играчи оплакват ли се от наличието на lag по време на игра?
Link to comment
Сподели другаде

Проблемът съществува само при работа с даден софтуер, в случая - Counter Strike, така ли? Опитвали ли сте да разрешите проблема чрез преинсталация на софтуера? Опитвали ли сте да смените сървъра, в който играете? Други играчи оплакват ли се от наличието на lag по време на игра?

 

Проблема е и когато отваря браъзера си (Opera) много бавно ми влиза в сайтовете,много бавно се пълни лентата за гледане на клипове във ютуб,вбох (бавно зареждат). Пробвах с много различни версии на Counter Strike, пак е така другите играчи нямат лаг! пробвах със 7-9 сервера пак е така.!?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...