Jump to content

търся драйвери за монитор LG FLATRON W2240S


Препоръчан пост

Това може да е от драйвера на видеокартата. Каква е тя и с каква операционна система си, както и какъв друг софтуер ползваш - плейър, кои игри не вървят, и защо мислиш, че е заради монитора. Изобщо, дай всякаква подробна информация за системата ти, че кристалната ми топка за гадаене даде фира, понеже прекалих с напрежението на ядрото, кафето го изпих, а боб няма, та не мога да разгадая какъв точно е проблема. ;)
Link to comment
Сподели другаде

Това ми прилича на омазан WindowsXP и видео драйвър, докатао не отговориш на Людмил няма как да ти се помогне!

 

ПП: Ако видеото е някое архаично, забрави за игри при тази резолюция.

Link to comment
Сподели другаде

С това вградено видео забрави за игри на 1920х1080.

Пробвай с този драйвър http://downloadcente...6&DwnldID=17191

Graphics

Unable to use the native resolution of some displays

 

Description

When using Intel® chipset graphics, the native resolution of some displays, such as 1920x1080, 1680x1050, and 1440x900, are not available in graphics properties. The display Extended Display Information Data (EDID) does not read properly when connecting to a subset of digital flat panel (DFP) displays.

 

Solution

Intel has released a graphics driver to specifically address this issue that can have longer than normal resume times from standby. The solution only works with external displays such as DFP displays connected to the VGA of the computer. This driver is not designed to address issues with a built-in laptop display--local flat panel, or with a TV-connected system. Intel provides this driver as is and has not tested, nor guarantees, the operation of the driver for this purpose.

Link to comment
Сподели другаде

Даже забрави за всякакви 3D игри, освен ако не ти пречи да играеш на ниски детайли и резолюция и с нисък фреймрейт(насичане) стари игри. Може да играеш нормално единствено 2D от рода на разни пъзели и Angry birds, или 3D игри от преди 7-8 години, понеже това GMA 3100 е изключително бавна карта. Монитора няма нищо общо.
Link to comment
Сподели другаде

благодаря изключително много мен не ми е за игрите толкова... аз цъкам леки игри ама се пак се искаше тоя драйвер да е сичко 6 вече съм щастлив благодая пак че ми помогнахте ... пожелавам ви весели празнци :) :P
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...