Jump to content

Нашата приказка


mireto

Препоръчан пост

  • 3 weeks later...
  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

  • 3 weeks later...
А в съня ми ...съседката по прашки...и изпуснати презервативи....непокътнати отново...събудих се, и си рекох "не съм наред, тая съседка и нейните прашки мира ми не дават...!!!", затова реших...
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Казах си на ум "Това е котка алкохолик" и се върнах отново в леглото с надеждата да не ми се присънва съседката по прашки. Легнах, обърнах се към прозореца а небето беше ясно и обсипано със звезди и се размечтах за....
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
....за един самотен остров с много екзотични растения и птички, с хубав ситен пясък и лазурно море които ме карат да забравя проблемите ми с...
Link to comment
Сподели другаде

... ерекцията :) "Всъщност, защо си мисля, че в тоалетната трябва да съм скрил още едно шише?", сепнах се аз и тръгнах към сакралното място, от което лъхаше на...
Link to comment
Сподели другаде

... на котка. По дяволите казах си аз, тази космата топка ме побърква, трябва да направя нещо. Ще я предложа на съседка, забелязал съм, че си пада по животинките, а можеби така по- лесно ще оспея да сбъдна моите похотливи желания, а имено да се вмъкна в нейните гащички.

 

При мисълта за това очите му светнаха, машинално отмести капака на казанчето, бръкна в ледената вода и измъкна половин литрово шише от любимото му уиски. Разви капачката и отпи огромна глътка, в следващия момент го изплю и изрога:

- Каквоооо, е това мамка му?

 

Вътре имаше........

Link to comment
Сподели другаде

... чиста проба ирландско рициново масло, използвано за повишаване на женското желание от древните жители на Мъгливия остров. "Как тези г...на са се озовали в моя клозет?", зачуди се той. Едва след като запали цигара обаче, в протрезвяващия му мозък се прокрадна плах спомен как миналата седмица след тежък алкохолно-сексуален поход...
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...