Jump to content

Питане / проблем с програми


Препоръчан пост

Shockwave flash я инсталирах преди три дни,а файла от Autiruns май нещо го обърках, не се чете.Изтрих и файловете от приложението на Flash Player-ра.

 

AutoRuns.rar

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не се тревожи, файлът се чете идеално (отваря се със самия Autoruns).

За Shockwave flash - опитай да го деинсталираш, обикновено няма нужда от него.

Премахни (изтрий) обектите, които съм маркирал с червено на картинките по-долу, след което рестартирай системата:

 

http://img38.imagefra.me/i5ck/1_6bb_u0.png

 

http://img38.imagefra.me/i5ck/2_181_u0.png

 

 

Освен това не стартирай повече Google Chrome, тествай с друг браузър.

Изключи utorrent при тестването, както и защитата на MBAM.

Последното, соето се сещам е да деинсталираш K-lite codec пакета.

Пиши после дали има подобрение.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
Трябва ми помощ..Значи, искам да инсталирам Sony Vegas Pro 10.0 но като тръгне да се инсталира се инсталира и притурката Microsoft Visual C++ 2005 и там идва проблема .. Почти го инсталира и ми дава някаква грешка. От три дена чета за това но не мога да го оправя а програмата ми трябва спешно.. :help:
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте!

Имам въпрос към емпирик който вече ми помогна веднъж за което :introduce:

Ето и въпроса ми:как мога да отворя rar архив който е кодиран?

Опитах с всякакви програми но не става дори изпратих архива в Канада там да опитат но........

p.s.

Ако може и някой друг да помогне???

Link to comment
Сподели другаде

Единственият сигурен начин да отвориш архива е да въведеш правилната парола. Ако не я знаеш, ти остава само един вариант - да пробваш различни програми за разбиване/възстановяване на пароли на RAR архиви. Колко добри и надеждни са тези програми не мога да кажа, защото никога не съм ги използвал. Дори и да работят обаче, може да отнеме много време да се разбие паролата на даден архив.
Link to comment
Сподели другаде

Единственият сигурен начин да отвориш архива е да въведеш правилната парола. Ако не я знаеш, ти остава само един вариант - да пробваш различни програми за разбиване/възстановяване на пароли на RAR архиви. Колко добри и надеждни са тези програми не мога да кажа, защото никога не съм ги използвал. Дори и да работят обаче, може да отнеме много време да се разбие паролата на даден архив.

 

Напълно потвърждавам по-горе написаното. Пробвал съм с тази програмка преди време, но е "боза", дори бях я намерил с кракче и пак нищо не стана. Ако паролата е дълга и сложна - забрави

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...