Jump to content

Facebook Проблем


Препоръчан пост

Тоест искате да възвърнете стария облик на Facebook? За жалост подобна настройка няма. Въпреки това много потребители са опитали следния метод, който е помогнал на някои от тях:

  • Натиснете стрелката, намираща се в горната дясна част на страницата.
  • Изберете Account Settings -> Security. -> Deactivate your account.
  • Деактивирайте своя акаунт за няколко минути и след това влизте отново.

Нека отбележа, че има разлика между деактивиране и изтриване на Facebook акаунт.

 

Деактивиране - Спиране на Вашия акаунт за известно време, но има възможност той да бъде възстановен.

Изтриване - Facebook акаунтът бива изтрит от базата данни и не може да бъде възстановен.

 

Повече информация можете да намерите тук.

 

Няма такива настройки.Това се получава при профили с няколко хиляди приятели.Иначе става задръстване от съобщения.

 

Напротив. Това всъщност е новият облик на страницата. Проблемът се дължи на това, че той беше въведен без съгласието на потребителите.

Link to comment
Сподели другаде

Изтриване - Facebook акаунтът бива изтрит от базата данни и не може да бъде възстановен.

Само леко отклонение...

 

Ако си мислиш, че от Facebook наистина изтриват данните, жестоко се лъжеш. Не се изтрива НИЩО. Facebook пази всичката информация за потребителите си вечно. Потребителите си мислят, че данните се изтриват, защото Facebook не им предлага възможност да активират/възстановят обратно акаунта, но това не значи, че самите данни (хронологии, снимки, приятели и т.н.) не си стоят на сървърите им.

Това е машина за шпионаж, която е така добре дегизирана, че хората доброволно си дават всички данни. Направо ми се гади.

Link to comment
Сподели другаде

Изтриване - Facebook акаунтът бива изтрит от базата данни и не може да бъде възстановен.

Хихи, ако това беше напълно вярно то нямаше толкова хора да се притесняват и отлъчват от Facebook, но признавам че бихме живели наистина в един по-добър свят ако сайтовете просто ни изтриваха личната информация ей така само защото го искаме. На въпроса на темата бих казал че не ми е ясно какво иска точно. Искаш да направиш това да е оградено в червено или да го "оправиш" и как точно искаш да го оправиш. Това ти е листата с познатите за чат. Какво искаш да направиш с нея? Аз единственото което мога да направя с нея е да изляза offline.

Link to comment
Сподели другаде

Само леко отклонение...

 

Ако си мислиш, че от Facebook наистина изтриват данните, жестоко се лъжеш. Не се изтрива НИЩО. Facebook пази всичката информация за потребителите си вечно. Потребителите си мислят, че данните се изтриват, защото Facebook не им предлага възможност да активират/възстановят обратно акаунта, но това не значи, че самите данни (хронологии, снимки, приятели и т.н.) не си стоят на сървърите им.

Това е машина за шпионаж, която е така добре дегизирана, че хората доброволно си дават всички данни. Направо ми се гади.

 

Да, прави сте. Изказването ми не беше толкова точно в това отношение. Все пак, ако погледнем реално, ние сме шпионирани постоянно, независимо дали това се извършва по пряк или косвен път.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

каква е истината За Facebook - нов начин за категоризиране на хората - според това което харесват, този дава правилен поглед върху това

http://vbox7.com/play:a1b73c39

http://vbox7.com/play:5d0c2da9

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

И аз имам няколко "проблема" с Facebook и от 1 седмица не мога да ги оправя, а се ровя с часове:

 

1. Как да направя, така че когато някой извън приятелите ми ми намери профила, първото, което да вижда да е стената ми?

 

2. Ограничил съм си видимостта на профила, но непознати пак виждат някои неща на стената ми: публикувана връзка, коментар, харесвана страница, сменена снимка. Как да го огранича и това?

 

3. Искам да публикувам снимка или албум, който да виждат и тези, които не са ми приятели, но и да могат да го коментират. Успях да публикувам, но само го виждат и не могат да пишат. Мои приятели правят същото, но на техните публикации могат да пишат неознати, а на моите не могат .... :(.

Link to comment
Сподели другаде

Само леко отклонение...

 

Ако си мислиш, че от Facebook наистина изтриват данните, жестоко се лъжеш. Не се изтрива НИЩО. Facebook пази всичката информация за потребителите си вечно. Потребителите си мислят, че данните се изтриват, защото Facebook не им предлага възможност да активират/възстановят обратно акаунта, но това не значи, че самите данни (хронологии, снимки, приятели и т.н.) не си стоят на сървърите им.

Това е машина за шпионаж, която е така добре дегизирана, че хората доброволно си дават всички данни. Направо ми се гади.

 

 

Точно и аз така мисля Венци!!! Не разбирам защо хората са толкова наивни, сега тези от МОСАД,ЦРУ,КГБ,МИ6,ДС... ще са подготвени за БИГ БРАДЪР още по-добре.....

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Точно и аз така мисля Венци!!! Не разбирам защо хората са толкова наивни, сега тези от МОСАД,ЦРУ,КГБ,МИ6,ДС... ще са подготвени за БИГ БРАДЪР още по-добре.....

Хахаха, те отдавна са подготвени, но сега сигурно са на 77мото небе, защото вместо те да се опитват да измъкнат лична информация от теб, ти добронамерено си я даваш и актуализираш всеки ден (а 90% от потребители си я актуализират и всяка минута) :)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...