Jump to content

Преинстал на Windows


Препоръчан пост

Слагай WindowsXP с интегрирани SATA драйвери или Windows7 x86, няма значение това, че компютърът ти е с едноядрен процесор, и моят е такъв, но Windows7 вървеше нормално. И между другото, ако можеш да видиш кода на грешката, много ще помогнеш.

п.п Пиши на кирилица!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Относно писането на кирилица можеш да ползваш този сайт http://2cyr.com/ където да си напишеш поста по начина по който пишеш тук, и след това в дясно под прозореца за писане избираш "На кирилица / To Cyrilik" и натискаш ОК

След това копирай текста си и го постни в темата, за да се чете на кирилица, а и да е сьобразено с правилата на форума!

Link to comment
Сподели другаде

А эа какъв код - В конэолата ли ?

 

А и да ти кажа эа уиндолс ХР,че когато сложа диска и като влеэна в Boot Options - натискам на има едно - Internal CD-ROM DRIVER - нещо такова беше. И започна да го инсталва както обикновено,но излезна някакъв проблем ;[ . Само с Windows 7 не съм пробвал.

Link to comment
Сподели другаде

Няколко пъти бяхте насочени да представите какъв точно е проблемът, който възниква. Има ли някаква по-точна информация относно него? Може да направите снимка на грешката с фотоапарат/мобилен телефон. Ако предоставяте информация само по спомени, то ние можем само да гадаем.

 

В наличните Boot Options избирате Internal CD-ROM Drive. По този начин задавате оптичното устройство да бъде First Boot Device, което е нужно за да започне инсталационният процес.

Link to comment
Сподели другаде

А когато сложа диска с уинолс 7 и ако натисна същото -Internal CD-ROM DRIVER - дали ще стане защото напредния диск с уиндолс хп ми излезе някакъв проблем ? ???
Link to comment
Сподели другаде

Ръководство за инсталация на Windows 7

 

 

А когато сложа диска с уинолс 7 и ако натисна същото -Internal CD-ROM DRIVER - дали ще стане защото напредния диск с уиндолс хп ми излезе някакъв проблем ? ???

 

 

След като не се изясни по никакъв начин какъв точно е проблемът, то може само да се предполага. Какъв вид е вашето оптично устройство? За да стане по-ясно, какво Ви питам, прочетете това.

 

Забележка: Има разлика между Internal CD-ROM Drive и Internal CD-ROM DriveR.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Здравейте пак искам да ви попитам нещо понеже с инсталирах кторент и тругна да сваля цс и след това ми иска6е да инсталирам но ми излезе ерор - [/home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe]

End-of-central-directory signature not found. Either this file is not

a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive. In the

latter case the central directory and zipfile comment will be found on

the last disk(s) of this archive.

zipinfo: cannot find zipfile directory in one of /home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe or

/home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe.zip, and cannot find /home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe.ZIP, period.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте,

 

Много се надявам, че ще можете да ми помогнете за следното:

 

компа ми е :

Computer Techno-G530V

ASUS H61/G530/D3-4G/500G/DVDRW

Кутия Neotech Mini-1502 Techno, Black, 400W Дънна Платка ASUS P8H61-M LX, iH61,Vga, 1xE16, D-Sub Процесор G530, 2.4/2M/s1155, Box Памет D3 4G, 1333MHz, A-Data Видео ASUS-EN210 Silent/DI/512MD2(LP), DDR2 Твърд Диск HDD500GB WD Caviar Blue, 7200rpm, 16MB, S-ATA3 Оптично У-во DVD RW LG 22x, GH22NS70, SATA, bulk, black

 

при инсталация на Уиндоус 7 съм допуснал грешка (уж разделих харда на два дяла - 170 ГБ и останалото) и сега ОС ми разпознава само 170 ГБ от харда /диск С и 100 мв системен.

не ми разпознава и лан картата, която доколкото видях е вградена. Вероятно с инсталация на драйвъри за дъното този проблем ще се реши. Първият проблем обаче ми е съществен. Има ли начин да деинсталирам ОС и отново да я инсталирам като наново разделя харда на наколко дяла.

 

Моля за помощ

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте пак искам да ви попитам нещо понеже с инсталирах кторент и тругна да сваля цс и след това ми иска6е да инсталирам но ми излезе ерор - [/home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe]

End-of-central-directory signature not found. Either this file is not

a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive. In the

latter case the central directory and zipfile comment will be found on

the last disk(s) of this archive.

zipinfo: cannot find zipfile directory in one of /home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe or

/home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe.zip, and cannot find /home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe.ZIP, period.

(Прекръствайки се) Ами нормално е да не можеш да инсталираш тъй любимия ви CS, защото е създаден за windows платформата. Има начин да го инсталираш и той се казва wine, но аз те съветвам да инсталираш Windows 7 за да не псуваш Linux-а колко тъп бил и как нищо не могло да се инсталира без да има грешки. Дразня се как никой не отделя по 5-10 минути и да потърси информация за проблемите си в Google. Ето например ти, ако беше потърсил точно за 30 секунди в Гугъл "how to install .exe files on linux Suse", щеше да намериш около един трилион тона информация.

Link to comment
Сподели другаде

излезе ерор - [/home/cvetelin/Counter Strike 1.6 Clean Edition + Steam/cs16full-csreload_edition_v2.exe]

Слагаш диска с играта, Install, next, next...Finish и готово. :RTFM:

 

От предния коментар на потребителя, става ясно, че се има предвид операционна система, различна от Windows, по-точно - Linux дистрибуция.

Link to comment
Сподели другаде

E, аз се подведох по заглавието на темата и изобщо не прочетох нагоре. Като има проблем по различно от Windows OS, защо се пише в тема за инсталация на Windows?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...