Jump to content

Преинстал на Windows


Препоръчан пост

Благодаря ви за насоката , че трябва да променя САТА настройките момчета... мойте ги пишеше по по различен начин за това не се справих но като си поиграх малко и стана... за втори път ми помагате доста - БЛАГОДАРЯ ВИ ! . След прейнстала имам тука 1-2 проблема да реша.. имам в предвид , че насякаде трябва аз да оправям резолюцията както и на букви така и на зоома ( големината ) ... на десктопа я оправих... на нета... но на скайп имената и буквите са ми мноооого малки и незнам как да ги оголемя малко... а другиа проблем е , инсталнах си нали звука но както и преди така чува се едно безбасово-глухо... се едно слушам в някоя зала... би трябвало да не е от плеара който и преди слушах с него а от настройките.. ако може да ми дадете някой снимки как трябва да изглеждат настройките на саунда ( тонколонката до клока ) ще съм ви отново много благодарен :) !
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами кажи кой плеър ползваш, сигурен ли си, че този същия плеър преди не е бил настроен да свири така, както си свикнал да го чуваш ?

Също така би било добре да инсталираш последната версия на драйверите за звуковата ти карта, ако не си го направил.

Link to comment
Сподели другаде

Сичко преди преинстала ми беше същото както в момента... затова ви питам ако някаде ги има постнати или можете да направите 2-3 снимки как изглеждат вашите за да мога така да настроя мойте... :) с Аимп плеър сам :P
Link to comment
Сподели другаде

Ако само AIMP свири така, провери настройките на еквалайзера му. Ако всички плеъри свирят така, провери настройките на еквалайзера на звуковата карта.

Увери се, че кабелите на колоните/слушалките са свързани добре в жаковете на звуковата карта. Увери се и че си с последния драйвер за звуковата карта. Не би трябвало да е от него, но е добра идея по принцип.

Link to comment
Сподели другаде

Ами маи ще дойде да е от буфера ми... свирих си с Аимп-а -да чува се като че ли съм в зала но пак добре , тази сутрин пускам песничка от ю-туб , свири свири и по едно време както е басова и почна да свири без никакъв бас.. се едно слушам грамофона на село... ?
Link to comment
Сподели другаде

Zdraveite,predi edna sedmica si kupih latop hp 635 compaq i vidqh operacionnata mu sistema mu e SUSE linux enterpries dekstop 11. Tova mi izglejdashe dosta stranno. Opitah se da instaliram nqkakvi programi ili igri no neshtto nemoga ilizat mi nqkaakvi problemi (Erori) sigurno tazi op.sistema e dosta slojna za mene. Na drugiq den se probvah da sloja Windows Xp Professional no i tam neshto nestava zashtoto kogato sloja diska vlizam v Boot Option - Natiskam vurhu Internal CD-ROM DRIVER neshto takova beshe. I zapochna da se instalirva kakto po-princip . Izchakah nqkolko minuti da vidq kakvo shte stane i pak mi izleze eror ( nqkakvi damag-i ;d . I veche ne znam kakvo da pravq ako moje da mi dadene nqkakvi saveti ako razbirate ot linux ...... Sujalqvam che pisha na taka no nqmam flex type na tozi linux ;) Blagodarq........
Link to comment
Сподели другаде

@Цветелин Вълчев,

Прочети правилата на форума. Flex Type не можа да си сложиш, но имаше време за този аватар? Модераторите ще решат, но не мисля, че заслужаваш помощ.

Link to comment
Сподели другаде

Flex Type на Linux, абе хора, нормални ли сте? Windows си има вградена кирилизация още отпреди Windows98!!!

A Linux дистрибуциите си имат кирилизация също и това са относително елементарни настройки...

По темата, без за коментирам латиницата и т.н-Харддиска е SATA, WindowsXP Professional НЯМА SATA драйвери по подразбиране, трябва да се търси релийз с интегрирани/включени/ SATA драйвери. От там сигурно ти излизат и грешките. Не се знае дали и лаптопа има всички драйвери за WindowsXP, провери и това преди да инсталираш каквото и да е било, защото някои от новите лаптопи производителите им не дават драйвери за WindowsXP, а само за Windows7.

Link to comment
Сподели другаде

@TechMaster,

Напълно нормален съм и изреченията ми не завършват с три удивителни. Не знам какво е Flex Type, но съм чувал, че е нещо свързано с кирилизацията, не знам дали работи под Линукс, нито ме интересува. Той казва, че няма Flex Type и това му е оправданието, че пише така. Аз отговарям, че е имал време да сложи подобен аватар, но не и да си намери фонетична подредба или каквото му трябва.

Link to comment
Сподели другаде

@TechMaster,

Напълно нормален съм и изреченията ми не завършват с три удивителни. Не знам какво е Flex Type, но съм чувал, че е нещо свързано с кирилизацията, не знам дали работи под Линукс, нито ме интересува. Той казва, че няма Flex Type и това му е оправданието, че пише така. Аз отговарям, че е имал време да сложи подобен аватар, но не и да си намери фонетична подредба или каквото му трябва.

Извинявай, приел съм поста погрешно, просто Flex Type е нещо, което вреди на системата много и не трябва да се ползва, за това реагирах остро, а и е програма, която под Linux никога няма да работи. Не съм искал да те засегна. :)

Link to comment
Сподели другаде

Този лаптоп трябва да може да се справи без проблем с Windows 7. Защо не инсталираш нея?

Именно това мислех да му предложа и аз, но си е негова воля какво ще сложи на лаптопа....Въпросът е дали има драйвери за съответните операционни системи/версии, та може и да излезе, че е..принуден...

Link to comment
Сподели другаде

Тук има подробна информация за Windows 7. Никъде не е споменато, че за да работи операционната система е нужен двуядрен процесор. Не трябва да се уповаваме само на слухове.

 

Какви точно са грешките, които се появяват по време на инсталацията?

Link to comment
Сподели другаде

Znachi kogato slojih diska s win xp professional vsi4ko beshe normalno , i sled tova vleznah v Boot Options i vidqh edno Internal CD-ROM Driver ne6to takova be6e i trugna da se instalva (Windows Xp professional Setup) ama mi izleze nqkakva greshka za nqkakvo predpazvane ot damage i che nemoje da bude instaliran tozi windows. Tova e koeto pomnq ;]
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...