Jump to content

Какво работите и харесва ли ви ?


Nightmare

Препоръчан пост

Здравейте,

 

От няколко дни слушам колегите си как само мрънкат, че не са доволни от работата си, че ако са работели това или онова ще им е било по-добре и т.н. Та се сетих да ви попитам какво работите, защо точно това, харесва ли ви..

 

Мисля, че е редно да започна аз първи :)

 

Аз съм сервитьор (понякога съм и барман) в един хотелски ресторан. Работата ми харесва и то много, защото общуваш с много и различни хора, защото всеки ден е различен и интересен по своему, Има много интересни неща, които научих, отначало си мислех "Какво толкова, просто носиш чинии и чаши на клиентите", (това беше преди няколко години), но далече не беше така. Но тук (в България) като кажеш, че си сервитьор е все едно да кажеш, че си клошар :bored:

Link to comment
Сподели другаде

То българина по принцип все гледа в канчето на другия. Всяка работа гледана от страни изглежда лесна. Според мен не е важно дали ти харесва работата, а дали това, което получаваш за нея /пари/ те удовлетворява. Лично мое мнение е, че ако всеки си върши минимум 1/10 от възложената му работа, държавата ще "цъфне".
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...