Jump to content

Ръководство за поддръжка на Windows (XP, Vista и 7) [Revision 2.0]


Препоръчан пост

Здравейте, имам един такъв въпрос - в скоро време ще излезе нова операционна система WINDOWS 8! Ще разширите ли статията Ви за поддръжка и на новата операционна система?
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 148
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не мисля, че ще се наложи, защото Windows 8 е адски сходна с Windows 7. Казано иначе: всичко, което е споменато в темата, се отнася автоматично и за Windows 8.

Разбира се, ако има нужда от изрично споменаване на нещо конкретно, ще го направя.

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирах MyDefrag и пуснах опцията System Disk Monthly за дефрагментиране на системния дял.

След това сканирах с програмата за дефрагментиране на Уиндоус която отчете 14% дефрагментация ( преди това бяха 3% ).

Това нормално ли е?

Link to comment
Сподели другаде

Да, нормално е. Вграденият в Windows дефрагментатор е само това, докато MyDefrag пренарежда файловете, което кара вграденият да си мисли, че има фрагментация.
Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че не. Microsoft Safety Scanner, доколкото знам, е просто самостоятелен скенер за зловреден код. Malwarebytes Anti-Malware също може да се третира като самостоятелен скенер, който допълва антивирусните, но разликата е, че последната се специализира в зарази, които антивирусните пропускат, докато Microsoft Safety Scanner би трябвало да засича това, което би засякла и Microsoft Security Essentials (т.е. пълноценната програма).
Link to comment
Сподели другаде

post-27737-0-67828000-1351195250_thumb.jpg

Имам проблем с някой програми излизат ми някакви знаци ето и снимка и пример с програмата Everest. Пробвах да направя на БГ уникод но ми иска диск с windows. Помогнете ми плс


  •  

Link to comment
Сподели другаде

Т.е. да разбирам, че преди това езиковите настройки са били английски и чак сега се опитваш да ги промениш на български? Ако да, то значи ще трябва да поставиш диск. Няма какво друго да се направи.
Link to comment
Сподели другаде

Част от windows-са ми е на български ,а другата част на английски. И когато целия е на английски пак програмите ми излизат така. Какво да направя?? Аз нямам такъв диск :((((((
Link to comment
Сподели другаде

Не знам точно какво имаш предвид. Ако говориш за езика на интерфейса, то това мисля не е напълно нормално, освен ако не си инсталирал някой стар езиков пакет, в който не всичко е преведено. Езиковият пакет обаче не би трябвало да оказва влияние върху изобразяването на символите.

Колкото до диска, ще трябва да си набавиш такъв. Златно правило е всеки да има инсталационен диск в случай на нужда.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте, имам един въпрос: на трите браузъра за интернет, които ползвам - експлорер, мозила и хром ми се лепна една търсачка search, която искам да премахна, но я няма в контролния панел откъдето да я деинсталирам! Тя ми се отваряше и като начална страница! Моля, подскажете как да я махна! Предварително благодаря!
Link to comment
Сподели другаде

Изтеглете AdwCleaner

  • Запазете файла на Вашия десктоп.
  • Спрете работата на всички програми и браузъри.
  • Стартирайте инструмента.
  • Изберете бутон Delete.
  • Вашата система ще се рестартира автоматично.

Моля, прикачете log-файла, създаден от инструмента, в следващия Ви коментар.

 

Log-файлът е наименован AdwCleaner[s1].txt и се намира в следната директория:

 

C:\

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...