Jump to content

Проблем DVI - HDMI кабел


Препоръчан пост

Здравейте, имам следният проблем. Имам телевизор PHILIPS 32" , видео картата ми е е ASUS 1600 . Купих накрайник DVI-HDMi ot PC-to и свързах PC-то и телевизора, всичко работеше перфектно, но след няколко дни от само себе си телевизора спря да предава сигнала от компютъра ми. Реших да сменя кабела на 2-я вход (HDMI на телевизора) и всичко

отново заработи без абсолютно никакъв проблем. И отново след 2-3 дни по същия начин и този порт да работи отново не предава нищо . Както се казва нито звук нито картина.

Преместих кабела отново на предходния порт , но този път отново без резултат. Искам да добавя само , че когато свързах телевизора и компютъра не съм правил никакви настройки всичко тръгна просто перфектно. Та ако някой може да ми каже какво се е случило та сега и na двата порта (HDMI) нямам сигнал, или да ми даде съвет какво да правя. Между другото кабела ми е 10м. на HAMA , а накрайника струва 5 лв. . Благодаря ви предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Все пак погледни в настройките на дисплеите дали е активен вторият (т.е. телевизорът). За всеки случай кажи и каква точно е видео картата. Не е ASUS 1600.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...