Прехвърляне към съдържание

Снимка

Наркотиците

• Моля, влезте, за да отговорите
46 отговора по тази тема

#16 dieZel

dieZel

Тираджия

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 378 мнения
  • Живущ в:Видин, щата Тексас

Публикувано: 24 July 2008 - 14:53

Аз също не разбирам каква е идеята да се хвалиш, че пушиш трева например...все едно аз да ходя да разправям наляво-надясно, че пуша по една кутия цигари на ден...

#17 Ecstazy000

Ecstazy000

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 6 мнения

Публикувано: 24 July 2008 - 15:56

Ми аз пуша цигари (по една кутия на ден) ,,пия алкохол и то твърд ,,и всеки ден взимам екстази,,много хора ме наричат наркоманка!И аз не се убиждам от това.Знам че наркотиците са вредно нещо ,, а пък и всичко е до психика,,а моята психика е мн слаба,,ама много слаба,,и целият този стрес който се изсипва върху мен -немога да го понеса,,Правила съм опити за самоубийство но неуспешни,,Никой не разбира защо го правя защото не е в такава като моята ситуация,,а аз не виждам изход от нея!Родители,,Приятели..Любов :( ... В последно време не ми пука какво шще става с мен,,с моя живот,, и честно казано искам по бързо да се съсипя...

#18 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 24 July 2008 - 16:30

Животът е твой и можеш да правиш с него каквото поискаш.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#19 coojoe_213

coojoe_213

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 981 мнения
  • Живущ в:Добрич

Публикувано: 24 July 2008 - 19:40

Можеш да кажеш не на наркотиците но не забравяите че има силни и слаби наркотици,,аз например всеки ден пуша трева и взимам екстази ,,това значи ли че съм наркоман??

Моят отговор е - Да, означава, че си. Не те засягам и не искам по никакъв начин, защото не ме интересува.
Щ ти дам само един пример. 2005-та година работих на морето с едно момче /на 26 беше той/. 100 процентов наркоман. Идваха дилъри от Варна при нас всяка вечер, а даже по едно време и пред следобедите. Той си биеше инжекцията в тестисите. Повярвай, видях го не веднъж. Последствията какви са, всеки ги е чел и знае, но не всеи ги е виждал. Не ви и трябва. Та, имаше някакво друго момче/ пиколо работеше пак при нас/. Така и той се задяна с тях, и той като тебе само пушел трева и амфети взимал. Та една вечер, от любопитство аз му викам: -Защо започна с тези боклуци, толкова няма ли други удоволствия за тебе/момичета, дискотеки, игри, абе каквото се сетиш? И той ми вика: - Ако имаше навремето кой да ме насочи или поне да ми говори малко повече, милсля, че нямаше да е така сега. Аз започнах само с трева и една вечер една много красива приятелка ми каза:- Айде бе к'во се правиш, знаеш ли к'во е яко. И така се събирах с ''готина компания'' и започнах и с екстазито. Вече бил комбинирал всички удоволствия в едно и било много яко.
Та всичко си има стълбица, за определения човек.
Може би е, както да си с едно момиче: Днес искаш целувка, утре я получаваш, вдруги ден искаш секс, получаваш го. Викаш си, че е еднообразие, след това искаш нестандартни неща и така се губят понякога много ценни моменти.

http://www.nad.url.bg/ - АУДИО ТЕХНИКА НА НИСКИ ЦЕНИ

#20 Ecstazy000

Ecstazy000

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 6 мнения

Публикувано: 25 July 2008 - 13:52

Незнам може би си прав,,на мен има кои да ми говори и да ми казва че така си съсипвам живота ,,Според моите представи наркотиците даже ми влиаят добре

#21 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 25 July 2008 - 14:06

Наркотиците никога не влияят добре. Може да ти изглежда, че влияят добре, но всъщност не е така. Разбира се някои влияят по-зле от други, но си остават само с негативни страни.

#22 Ecstazy000

Ecstazy000

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 6 мнения

Публикувано: 25 July 2008 - 15:56

Еми Животът си е мой така е -всеки има правото да прави което намери за добре за своя живот,,просто може би съм прекалено малка да го резбера и ако друсането се окаже грешка ще съжалявам за това,,(само не се знае дали ще е твърде късно)

#23 lpa

lpa

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 291 мнения
  • Живущ в:България
  • Интереси:кино<br />музика<br />футбол

Публикувано: 25 July 2008 - 16:36

Ми аз пуша цигари (по една кутия на ден) ,,пия алкохол и то твърд ,,и всеки ден взимам екстази,,много хора ме наричат наркоманка!И аз не се убиждам от това.Знам че наркотиците са вредно нещо ,, а пък и всичко е до психика,,а моята психика е мн слаба,,ама много слаба,,и целият този стрес който се изсипва върху мен -немога да го понеса,,Правила съм опити за самоубийство но неуспешни,,Никой не разбира защо го правя защото не е в такава като моята ситуация,,а аз не виждам изход от нея!Родители,,Приятели..Любов :( ... В последно време не ми пука какво шще става с мен,,с моя живот,, и честно казано искам по бързо да се съсипя...

Ще осъзнаеш, че това, което правиш не е правилното нещо за теб и се надявам да не е твърде късно. Всеки един човек по един или друг начин минава през подобни периоди, но по-важно е как ще ги преодолееш. Винаги можеш да намериш цел или смисъл в живота, така че това последното изречение е едно от най-глупавите неща, които можеш да кажеш и дано след време го разбереш.
Като никой не ти говори по този въпрос чети повече литература по въпроса, гледаи филми на тази тема и т.н., но не се съсипвай толкова лесно.

#24 Jerry

Jerry

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 21 мнения

Публикувано: 27 July 2008 - 11:26

Опитвал съм всичко (без херца).Като се почни от амфети до кока , бях на 16 като опитах за първи път взимам почти всеки петък бонбони , кока , и рядко пико.Преди време бях спрял всичко за 5 месец-а стига да имаш желание всичко се отказва.Няма пристрастени хора към наркотика стига да имаш воля желание всичко се отказва.

#25 Ecstazy000

Ecstazy000

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 6 мнения

Публикувано: 27 July 2008 - 20:26

Шибаното при мене е че аз съм на 14 а ти си почнал да опитваш от 16 .. Има някфа разлика

#26 daniela.gn

daniela.gn

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 02 August 2008 - 15:07

Ако наистина си на 14 от колко годишна си започнала? Какво ти дават наркотиците? И какво те накара да започнеш? Защо не се обичаш и искаш да свьршиш сьс себе си? Всеки има инстинкт за сьхранение.След като споделяш тук проблема си значи тьрсиш помощ. Според мен е така.Много си малка и целият живот е пред теб.Кажи как да ти помогнем.

#27 CNews

CNews

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 127 мнения

Публикувано: 02 August 2008 - 20:38

След като е решила нека да е така.НО наистина трябва да и се помогне...иначе да-наркотиците отначало са много добро нещо но те бавно по бавно те развалят и за 1-2 годиони приличаш на парцал(НЕ СЕ СТРЕМЯ ДА ОБИДЯ НИКОГО).Иначе докато ги вземаш ти е хубаво но това което правят стеб е много лошо.А вижте,щом е на 14 знчи проблема е нявярно със сученици.Просто незнам...
Спомням си пишейа във едно списание някаква си разрушила целия дом,слагала тръби и други неща за да ''държи под око извънземните'',останала без зъби,залитанала постянно и полудявала.Но това е малка част...Ако имаш жеалние ще стане.Много хора се харчат със тъпотии за над 100 лв.(Пък и пенсионери!) да откажат цигарите.Баща ми просто реши:Няма пуша и това е!!!Може да стои при хпра които пушат но той ги отказа-просто хи захвърли и това е!Така трябва направипш с наркотиците въпреки,че е по-сложно...ПОтърси Информацията от лекар-не трябва да ре е срам-просто се искажи.

#28 Jeason

Jeason

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 15 September 2008 - 15:56

ИГРАЧКА ПЛАЧКА С ГОСПОДИН НОШЕН ЖИВОТ
Публикувано изображение

#29 Jeason

Jeason

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 15 September 2008 - 18:20

Наркотиците никога не влияят добре. Може да ти изглежда, че влияят добре, но всъщност не е така. Разбира се някои влияят по-зле от други, но си остават само с негативни страни.

Потърси помощ,,,, не приказвай във форумите врели некипели.... ако искаш да ти помогнем дай някакви координати, със приказки не става...
недей да ни занимаваш... ако не искаш помощ

#30 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23007 мнения

Публикувано: 15 September 2008 - 18:42

Потърси помощ,,,, не приказвай във форумите врели некипели.... ако искаш да ти помогнем дай някакви координати, със приказки не става...
недей да ни занимаваш... ако не искаш помощ

Ех, чадо, къде съм казвал, че искам помощ? Не ми е нужна помощ, защото не употребявам наркотици. Може би ще е добре да четеш, преди да пишеш.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители