Прехвърляне към съдържание

Снимка

Помощ за свързване на по специален компютър с телевизор

Компютър телевизор свързване монитор

• Моля, влезте, за да отговорите
6 отговора по тази тема

#1 Destroyer

Destroyer

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 12 October 2011 - 03:17

Здравейте искам да свържа компютъра с телевизора.Компа ми е Sony Vaio VGC-VA1 http://www.amazon.co...e/dp/B000FM7C1S имам с видео и жълта,бяла и червена букса от страни на компютъра пробвах с 3 към 3 жълта,бяла,черверна към твто не става пробвах и с с-видео пак не става като ги свържа и дам на ати контрол центъра детект диплеи и не намира втори.Може ли някои да ми помогне да ги свържа.нещо трябва да се инсталира или?

#2 darco

darco

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 296 мнения

Публикувано: 12 October 2011 - 09:33

Здравей , не можеш да свържеш ТВ . Просто компютъра няма изход , буксите отстрани са вход .Поне от упътването което прочетох е така .

Прикрепен(и) файл(ове)

• Прикрепен файл  untitled.JPG   101.16К   22 Брой изтегляния

#3 Destroyer

Destroyer

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 12 October 2011 - 14:06

Колега би трябвало да може защото преди години баща ми го беше свързвал даже трябваше да ми даде кабел и дисковте но така и не отидох да ги взема.

#4 digitalblade

digitalblade

Ханчо

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 169 мнения

Публикувано: 13 October 2011 - 00:00

Нямаш ли някакви упътвания за машината? Ако модела е наистина този, ето тук има отговор от SONY на същия въпрос в техния форум на английски. http://www.sony.co.u.../message/501935

Re: HELP!!! trying to connect vgc-va1 to tv

Hi guappa7 and welcome to Club Vaio.
Sorry, it is bad news - the Sony 'All-in-One' Vaios do not have any sort of Video Output. They are designed as complete units and have no monitor or video out connections. I suppose they think the large screen is adequate.
The S-Video, Audio and Composite Video sockets on the VA1 are part of your TV Card and are INPUTS ONLY for capturing Video to memory.
It is not possible to connect directly to a TV - you could try Googling for a USB to TV converter box because this will be the only way you can display the output from your VA1 on an external display.

Преведено на кратко означава - НЕ този модел на сони няма TV-OUT. Тези машини са замислени като самостоятелен продукт и нямат възможност да се свързват с монитор или телевизор. Това което ти си мислиш че са изходи са реално входове за приемане на видео поток, а не за предаване.
Съжалявам, щом от Сони го казват това или баща ти е бил гений или не си спомняш точно какво е направил тогава.
Hate is the son of Love,
Death is the daughter of Life,
and their child...... is Pain.

There are only 10 types of people on these world, those how understand binary and those how don't!

coders DO IT by hand

#5 Destroyer

Destroyer

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 13 October 2011 - 01:24

Може и така да е колега просто ме е яд че като го копувахме беше 5 бинки и да няма никви екстри начи нищо не става хаха,опитах се да свържа и кабелната към медиа центъра ама не става...

#6 androns

androns

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 191 мнения
  • Живущ в:合気道

Публикувано: 13 October 2011 - 08:22

USB to TV converter box

Ако е купувал такова устройство баща ви, може да стане.
Публикувано изображение

#7 digitalblade

digitalblade

Ханчо

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 169 мнения

Публикувано: 14 October 2011 - 01:38

Поне не си сам, до колкото видях и други хора който са го закупили са останали доста възмутени, че няма изход за видео. като гледам USB to TV converter box се закача за изхода на компютъра за картина (VGA) Ако нямаш изход за монитор това няма а те огрее. Освен ако няма такива дето да прехващат картината само от USB, но честно казано не съм обеден че това е възможно. И не мисля че този компютър има VGA изход за монитор. Ако има използването на такова устройство е възможно.
Hate is the son of Love,
Death is the daughter of Life,
and their child...... is Pain.

There are only 10 types of people on these world, those how understand binary and those how don't!

coders DO IT by hand

Други теми с тагове Компютър, телевизор, свързване, монитор

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители