Jump to content

Проблем с интернета


Препоръчан пост

Последно време интернета ми стана бавен всмисъл преди теглих с около 5-6 MBps а сега над 1 MBps не вдигам.Дайте някой съвет за оптимизация на интернета.Драйвърите са ъпдейтнати не е от тях.Става въпрос за Windows 7.А и тази скорост която споменах е от почти всички сайтове.Мисля че нещо от конфигурацията на компютъра ми ограничава интернета.
Link to comment
Сподели другаде

дори пробвах да свържа кабела към другата лан карта, но същата работа..моля ви някой да ми помогне да го забързам..и не искам коментари от рода "плати повече на доставчика" "смени доставчика"..До около месец скоростта беше 6 точки и мисля, че след като минах на Windows 7 стана така бавен..Кажете някой съвет/трик да го оправя...
Link to comment
Сподели другаде

Какво точно представлява това LiveCD? Търсих из нета, но не видях нищо за тест на скорост и в сайита видях има 1 програма,но тя е за LInux.Ако може линк да дадеш..
Link to comment
Сподели другаде

Пробвах да сваля WinAmp ,файлът е 15 мб средна скорост 75 К , но страниците ги зарежда бавно. В един момент интернета сякаш спира, налага се да рестартирам лан картата на комп. и картата на лаптопа. Нета тръгва но страниците ги зарежда бавно . Имам чуството че нещо го спира. А на комп. върви много бързо, там свалям с 160 к.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...