Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Австрия и Чехия 2011


IVAN

Препоръчан пост

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Честито нанизване на Русия! Опа, ако минем плейофите, де. Ако някой си мисли, че Русия ще си усложни живота с допълнителен плейоф - в грешка сте. Ами кво мога да кажа освен - успех на нашите. Сами си го направиха, сега и медал няма да вземем... :no:
Link to comment
Сподели другаде

хайде пак.Какво ви е страх от русия.Как ще станем големи ако ни е страх от някой.Аз цял ден го казвам и пак ще го кажа.Полша ще легне на словакия и ще паднат на плейофа от Чехия.Всичките ни опциии са само през победа.Дори и да отпаднем от четвъртфинала поне сме били на ред.Защото мача със словакия на края беше и доза малшанс.Да подкрепяме момчетата пък каквото стане. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

В момента 63 потребители четат тази тема.Не знам може ли да видя от някъде , но съм сигурен , че болшинството са на 1 страница.

Довечера след мачовете може и да има още повече хора в темата.Браво IVAN още веднъж! И Camomilla1, пак интернационална агитка ли сте?И ако да в какъв състав? :haha:

 

хайде пак.Какво ви е страх от русия.Как ще станем големи ако ни е страх от някой.Аз цял ден го казвам и пак ще го кажа.Полша ще легне на словакия и ще паднат на плейофа от Чехия.Всичките ни опциии са само през победа.Дори и да отпаднем от четвъртфинала поне сме били на ред.Защото мача със словакия на края беше и доза малшанс.Да подкрепяме момчетата пък каквото стане. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

Да Успех на нашите! Подкрепям ги пък каквото стане.Рано или късно ще се срещнем с Русия!Там ще имаме едно предимство , нашите никой няма да ги упрекне ако загубят, да му мислят братушките!

Link to comment
Сподели другаде

хайде пак.Какво ви е страх от русия.Как ще станем големи ако ни е страх от някой.Аз цял ден го казвам и пак ще го кажа.Полша ще легне на словакия и ще паднат на плейофа от Чехия.Всичките ни опциии са само през победа.Дори и да отпаднем от четвъртфинала поне сме били на ред.Защото мача със словакия на края беше и доза малшанс.Да подкрепяме момчетата пък каквото стане. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:

 

И на мен ми се ще Полша да паднат от Чехия но едва ли това ще стане.Направо ще се изям от яд ако поляците с тая смешна игра достигнат полуфинала, пак на наш гръб.На световната лига благодарение на нас продължиха и станаха 3-ти ,сега пак ще си изберат по лесния съперник естествено.Дано поне мача на Русия и Чехия се закучи да направят 5 геймов мач та тези жалки смешки поляците до последно да не знаят какво да правят да бият или да падат.

Link to comment
Сподели другаде

Момент само - точно това е проблема: НИЕ НЕ СМЕ ГОЛЯМ ОТБОР! И го доказахме със загубата след 14:12 от Словакия. Така че аз се приготвям психически за отпадане, че да няма пак садващи коментари...
Link to comment
Сподели другаде

Добре защо всички подценяват Чехия.Хорааа няма да са толкова слаби като във софия.Те са и домакини.На поляците ще им дадат от тяхното хапче. От един калибър са със чехия.Но чехите имат скрит коз.Слушайте ми думите съдиите ще подпират чехия ако поляците ги натиснат.Чехите поне до четвъртфинал ще отидат.Но нас ни интересува наште момчета.Успех пък другите кучета ги яли. :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag: :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

Абе не мога да разбера първо-какво толкова сте се стреснали от Русия.Все едно не сме ги били с по 3:0.Второ-дано пропуснем плейофите,защото да не стане накрая "Хитрата сврака с двата крака" уж да не ударим на Русия,а да стане нещо и да паднем на плейофите.Изобщо не съм съгласен с изказването на petioss,че не сме голям отбор.Защо все трябва да се оплюва,защо...Ние сме отбор на световно ниво и не веднъж сме го доказвали,можем да побеждаваме.Това,че понякога става не така както го искаме не означава,че не ставаме.

Стискам палци на момчетата ! Дано поляците не клекнат и да си почиваме 2 дни.Успех лъвове :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

Братле, аз не казвам, че сме слаби. Имам предвид, че нямаме класа и че не поддържаме ниво. Нито съм ги оплюл един път, нито нищо. Не ми преиначавай думите. И ние може да не сме стреснати от Русия, но волейболистите са и ще видиш, че ако стигнем до мач с тях, ще отпаднем. Ако греша, нека ме убедят. :)
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...